SPOILERS/SYNOPSIS

2×06 (Plan B) » Synopsis

3. října 2010 v 6:57 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz
Objevil se první spoiler k 6.dílu Upířích deníků,který se bude jmenovat Plan B.Díl bude opět podle spoileru zajímavý.Vlastně se o žádném díle nedá říct,že by nebyl zajímavý,tak co :D

KATHERINE SI VYBÍRÁ NOVOU OBĚT - Navzdory Eleniny snahy udržet Jeremyho v bezpečí, nabízí Jeremy pomoc Damonovi a Alaricovi vypořádat se s Katherine. Šerifka Forbesová a Caroline spolu sdílí pár vzácných momentů matky s dcerou. Bonnie náhodou objeví novou informaci, o kterou se podělí se Stefanem. To vede Damona k tomu, aby vzal situaci do vlastních rukou.

Spoiler » Natashia Wiliams in The Vampire Diaries!

24. září 2010 v 7:02 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Otázka: Nemyslíte si, že už bylo hodně našťastných věcí v seriálu The Vampire Diaries. Nechtělo by to nějaký Happy End? Co takhle nějaké osvícení? - Robin
Odpověď: Zdá se vám jako velká novinko to, že Natashia Williams (American Idol, 7. série) dostala roli Lucy v The Vampire Diaries? Lucy je tajemná dívka, která je držitelem směšného naparování se nad ostatními. Je to pro vás velká novinka? - Ask Ausiello


Otázka: Co se chystá na Bonnie v Upířích denících? Bude se i nadále Caroline cítit provinile, přestože dala svojí krev Damonovi? - Liam
Odpověď: Určitě, ale jen do určité míry. Sama Katerina Graham nám nedávno řekla: "Je tu někdo, koho máte rádi a on se najednou změní. Vyvíjí tlak na ostatní, aby chránil někoho jiného. Je to zaviněno celým tím procesem." Nicméně Mystic Falls je kromě čarodejnic domovem i upírů.. A ti nesou za všechno vinu. Vlastně za všechno, co se stalo v seriálu. "Je to pořád jenom důsledek toho, jak skončila první série. Na konci Dne Zakladatelů se všechno pokazilo a ten, kdo nebyl ve městě, byl za to určitě rád." Myslím, že Damon to řekl správně: "Čarodejnice nic nevykouzlí!" - Watch with Kristin

Ian Talks About EP204 for Fancast: "When I read that episode it was like Christmas."

24. září 2010 v 6:32 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Fancast má další rozhovor s Ianem Somerhalder, kde se dozvíme, na co nového se můžeme těšit v násleudjící epizodě Memory Lane. Ian nám ze zákulisí natáčení poskytl několik novinek, protože tento díl se bude věnovat kromě Katherine, také Damonovi, Ianově postavě v seriálu.

Uvidíme více flashbackových ukázek s bratry Salvatorovými?
"Epizoda, která se bude vysílat příští týden je doopravdy hodně flashbacková. Bylo to opravdu obtížné natáčet. To, co jsme měli na sobě šlo dolů a vystřídalo to staré oblečení. To samé s producenty a ostatními členy natáčecího štábu. Bude to tvrdá, houževnatá epizoda, ale vydává krásný příběh, jenž je opravdu přesvědčivý. Je to velká epizoda, ve které je hodně spiknutí, porozumění a Katherine přesně vysvětlí, co a jak se stalo v roce 1864. Potom se dá z jejího vyprávění snadno pochopit, co v té době bylo s bratry Salvatorovými. Když jsem četl scénář, bylo to pro mě jako Vánoce."

Spoiler » Who´s Moving Into Mystic Falls?

21. září 2010 v 21:10 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Redoktoři Keck´s Exclusive zastavili přímo na natáčení druhé série The Vampire Diaries hlavní herec seriálu Ninu Dobrev, Iana Somerhaldera a Paula Wesley. Zpovídali je, aby se dozvěděli, kdo nový se dostane do Mystic Falls. Trio si z této otázky ale udělali srandu, což je vidět na jejich odpovědích:

Nina Dobrev (Elena): "Drak z Harryho Pottera? Ten požár z jejich úst by mohl z Mystic Falls vyhladit všechny upíry."

Ian Somerhalder (Damon): "Morena Baccarin je ještě pořád vetřelec z V. Pokud je ta jeho ještěrka tak žhavá, tak by jí Damon s radostí zakousl."

Paul Wesley (Stefan): "Steven R. McQueen by se mohl přeměnit přes noc v jednorožce!"

2×05 (Kill or Be Killed) » Synopsis

17. září 2010 v 22:49 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Dnes se objevil název 5. epizody druhé série The Vampire Diaries. Epizoda se jmenuje Kill or Be Killed, což by v mém volném překladu znamenalo "Zabíjej nebo budeš zabit". Zároveň se objevil i krátký synopsis k této epizodě:

Tyler se dozví více o prokletí rodiny Lockwoodů, Stefan a Damon se hádají o tom, jak zacházet s Masonem. Ten dává šerifce Forbes překvapující informace.

EDIT (11:46):
MASONOVO DÁVNÉ ODHALENÍ - Tyler (Michael Trevino) se dozví více o prokletí rodiny Lockwoodů, Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) se hádají o tom, jak zacházet s Masonem (hostující hvězda Taylor Kinney). Elena (Nina Dobrev) se snaží udržet Jeremyho (Steven R. McQueen), aby se tolik nezabýval tajemstvím rodiny Lockwoodů, ale ten spřádá nitě s Tylerem. Mason poskytuje šerifce Forbes (Marguerite MacIntyre) překvapující informace, které vedou k noci plné násilí, vyznání a žalu.

2×04 (Memory Lane / Flashback Episode) » Synopsis

11. září 2010 v 18:43 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Z DAMONA JE NEBEZPEČNÝ NEPŘÍTEL - Stefan (Paul Wesley) učiní drastická opatření, která mají zjistit skutečný důvod, proč se Katherine (Nina Dobrev) vrátila do Mystic Falls a je šokován, když odhaluje nová tajemství o tom, co se doopravdy stalo v Mystic Falls v roce 1864. Damon (Ian Somerhalder) zkouší novou taktiku, aby vyřešil problémy s Masonem (Tayler Kinney) ... Ale výsledek je nulový. Tyler (Michael Trevino) tlačí na svého strýce, aby mu pověděl pravdu o rodu Lockwoodů. Nakonec, když Katherine přináší příměří, nemají Elena (Nina Dobrev) a Stefan moc na výběr.

The Premiere of Season 2 Today on CW 8/7

8. září 2010 v 13:17 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Protože se premiéra druhé série The Vampire Diaries nezadržitelně blíží a už dnes večer Amerika uvidí první díl, rozhodla jsem se napsat sem krátký spoiler z časopisu Tv Guide.

Nějaký upíří spoiler, prosím! - Micah
Mickey z Tv Guide: Všechno se bude zezačátku kromě milostného čtyřúhleníku (Katherine, Elena, Damon a Stefan) točit okolo Jeremyho a Caroline. Oba vyjeli ze zajetých kolejí a už se nechovají jako puberťáci. Rozhodování pro ně nebude jednoduché... nebo trvalé. Také: Premiéra druhé série (ve čtvrtek, CW 8/7), kde uvidíme rozhodující scénu mezi Ninou Dobrev a Ianem Somerhalderem. Nechám vás hádat, jakou roli v té scéně bude Nina mít.

2×03 (Bad Moon Rising) » Synopsis

3. září 2010 v 22:01 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
I k třetí epizodě druhé série s názvem Bad Moon Rising, což ve volném překladu do češtiny znamená "Špatně stoupající měsíc", se objevil synopsis. Je kratší než všechny ostatní, které se zatím objevily.

Elena (Nina Dobrev), Ian Somerhalder a Alaric (Matt Davis) se vydávají na Duke University, aby zkoumali Isobel a celkový výzkum paranormálních jevů, při čemž se snaží najít klíč k tajemství obklopující rodinu Lockwoodů. Stefan (Paul Wesley) čelí novému nebezpčení v lesích. Tyler (Michel Trevino) učiní šokojící objev o Masonovi (Taylor Kinney).

2×01 (The Retun) - Synopsis

21. srpna 2010 v 12:09 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Společně s novu fotkou Katherine Pierce z první epizody druhé série se nám dnes objevil i oficiální synopsis k této epizodě:

KATHERINE SE VRACÍ V PLNÉ SÍLE - Navazuje tak na stejnou noc jako v minulé finálové epizodě, kdy se Elena vrací domů do noční můry, aby zjistila osud strýce Johna a Jeremyho. Šerifka Forbes v nemocnici utěšuje Matta, Bonnie a Damona, zatímco čekají, jestli Caroline přežije autonehodu. Po matoucím rozhovoru s Elenou je Damon první, kdo si uvědomil, že Katherine se vrátila. Damon a Stefan budou pátrat po tom, proč se Katherine vrátila, co chce, a jakou hrozbu bude představovat pro lidi, které milují. Tyler, který se ještě nevzpomatoval z tragické smrti svého otce, je zaskočen svým okouzlujícím a tajemným strýcem Masonem Lockwoodem, který dorazí na pohřeb svého bratra.

Spoiler: Stefan, Elena & Damon

26. února 2010 v 17:19 | Veronique*
Omlouváme se, ale máme dobrou zprávu jenom pro tým Eleny a Damona. Stefan brzy začne mít znovu chuť na lidskou krev, což může výrazně změnit jeho osobnost. Proto si nedovedu představit, že se Elena bude moct stále chovat jako hodná holka. Katherina na druhé straně má rád, že?
A to ještě nevíte koho najdou. Vicki! Kevin Williamson řekl, že je definitivně mrtvá, ale Jeremy se začne zajímat o tom, co se stalo a to ho dovede k upírům.

Další spoiler je o opět o Eleně a Damonovi. Ashley se ptá: Jsem mrtvá z The Vampire Diaries. Miluju pár Elena a Damon. Můžete mi o nich říct něco nového?
Potom se teda připrav na konec této série.

A Julie Plec dodává: Teprve uvidíme, jestli Damon začne brát Elenu jako přítelkyni svého bratra nebo jako náhradu za svojí bývalou lásku. Každopádně se k ní bude chovat lidsky, což je od něj velice divné, protože to nikdy nedělal.

Spoiler: Who´s Elena´s Mother?

26. února 2010 v 17:06 | Veronique*
Zeptám se přímo: Kdo je matka Eleny? - Tanya
To by jsi chtěla vědět, co? Elena je ráda, že je důvod, aby hledala svojí milou matku. Ale místo přivítání na Elenu čekají příběhy o době pití tequily v Rosarita, což jí připadá podezřelé. Je chytrá, ale její matka je na míle vzdálená.

Spoiler » What will be next?

21. února 2010 v 19:17

Mnozí z nás se ptají co bude dál.. Někteří lidé se ptají veřejně a lidé z televizní stanice CW odpovídají.

Jasper: Ahoj! Jsem zvědavý jestli se Katherine vrátí do Mystic Falls. To už by bylo příliš.
 Odpověď: Upíří deníky jsou v teprve v produkci, takže moc nevím (není o tom ani rozhodnuto), jak bude pokračovat zbytek sezóny ve srovnání s Gossip Girl nebo One Tree Hill, které se dokončují. Doufám, že se Katherine objeví v 2. sérii.

Sasha: Bonniina babička zemřela a ona pomáhala otevírat hrobku s Damonem a Stefanem..Takže, co bude dál Bonnie Bennett dál dělet?
Odpověď: Bude svádět velký boj s Elenou.
 
 

Reklama
______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE