SPOILERS/SYNOPSIS

Spoiler: When Alaric will be again in The Vampire Diaries?

15. listopadu 2010 v 15:07 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Aimee: V minulé sérii The Vampire Diaries byl Alaric více ve službě. Viděli jsme ho v akci, ale i s Jennou. Stýská se mi po něm, když se v druhé sérii moc neobjevuje. Kdy se zase dostane do seriálu?

Označ si do kalendáře 9. prosince. Čekej ho, Alaric se vrátí! Dobře a teď si přečti, co na vzath Damona a Alarica říká Julie Plec, výkonná producentka The Vampire Diaries: "Jeden z mých nejoblíbenějších vztahů v seriálu je ten Damonův a Alaricův a jejich přátelská komedie. O tom bude 11. epizoda." Julie také připustila, že museli pro Alarica vymyslet novou kapitolu života, protože jeho poslední byla ta s Isobel, kterou nyní nesnáší. "Jeho příběh byl zaobalený a prvalo dlouho, než se z něj dostal. Chtěli jsme pro něj novou kapitolu života. Doufáme, že nebudete mocit slova, až ho uvidíte v jedenácté epizodě, které se bude jmenovat By The Light Of The Moon, protože my si myslíme, že je úžasný."

2×10 (Sacrifice) » Synopsis

10. listopadu 2010 v 14:50 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz
V 10.epizodě, která se jmenuje Sacrifice, což v překladu znamená Oběť, se objeví 3 nové postavy. Tahle epizoda bude opravdu zajímavá. Dozvíme se něco nového o velmi zákeřném upíru Klausovi, o kterém jsme už něco málo slyšeli v 8. epizodě. Díl bude trochu víc podle knihy, což nám napovídá i fakt, že i v knize se objevuje postava jménem Klaus. Poprvé se v této epizodě nebude vydávat jen Katherine za Elenu, tentokrát si Elena zkusí, jaké to je být Katherine, aby se dozvěděla nějaké informace od Adrienne. To je zatím vše co víme, teď už malá charakteristika těch 3 nových postav, které se v této epizodě objeví.

Alice - Mladá dívka, původem z Německa, studuje univerzitu v Richmondu. Jejím přítelem je Steven.

Adrienne - 500 let stará, velice zákeřná upírka. Nikdo by s ní neměl přijít do styku. Podle jména je francouzska. 

Cody - Upír, který bude zabit Adrienne.

Spoiler: Will Damon Ever Be Happy?

6. listopadu 2010 v 14:15 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Sarah Jane: Bude Damon někdy šťastný v The Vampire Diaries?

Je to nepravděpodobné, Sarah Jane. Ale on se dívá na tu sluncem políbenou krásu, která odlehčuje jeho špatnou náladu. Ona nebude couvat, když se Damon pokusí sabotovat jejich flirtování s jeho kyselým kouzlem, ale je to proto, že její zájem o Damona není osobní. Řekla kráska, která přišla do města vyšetřit zmizení Masona Lockwooda. A tato dáma má šarm pro padouchy.

Spoiler: Tyler Knows The Truth About Mason Lockwood in Episode 11

6. listopadu 2010 v 13:59 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Kelly: Jsem tak naštvaná, že je Mason v The Vampire Diaries mrtvý. Zjistí-li Tyler pravdu, začne připravovat svou vlkodlačí pomstu?

Tyler začne mít v 11. epizodě opravdu ponětí o tom, co se stalo jeho strýčkovi Masonovi, když do města přichází Masonovo přítel, ukazuje se, že Mason není na Floridě, jak se to doposud zdálo.

2×09 (Katerina / Flashback Episode) » Synopsis

6. listopadu 2010 v 8:41 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz
Co způsobilo, že se z Katherine Pierce stal chladnokrevný vrah? Nina Dobrev prozradila, že odpověď na tuto otázku se dozvíme v následující 9. epizodě Katerina, která má premiéru 11. listopadu. V této epizodě budou ukázány flashbackové scény z roku 1490 z Bulharska, z rodné země Katherine. ,,Zjistíme, jak se stala upírkou a co jí vedlo k tomu, stát se sobeckou, posedlou ženskou, která myslí jenom na sebe." Řekla Nina Dobrev, která se v Bulharsku narodila, a která mluví Katheriným rodným jazykem. ,,Nezjistíme však, jak se stala upírkou." To je velké tajemství. Poznáme však novou, více jak 500 let starou hrozbu, která se vrací zpátky do Mystic Falls, aby zde nadělala problémy. Výkonná producentka Upířích deníků Julie Plec také prozradila, že v poslední epizodě před vánočními prázdniny, která bude odvysílaná 9. prosince konečně uvidíme děsivou proměnu Tylera Lockwooda ve vlkodlaka. Máme se opravdu na co těšit.

Two New Cast in The Vampire Diaries

28. října 2010 v 8:34 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz

K hereckému obsazení v The Vampire Diaries se připojí dvě nové postavy, Bryton James a Daniel Gillies.

Bryton si zahraje postavu jménem Luki, nového černošského studenta na Mystic Falls High School.Poprvé se objeví v epizodě 2x09 s názvem Katerina.Tento díl má premiéru 11.listopadu 2010.

Daniel Gillies si zahraje Elijaha, což by pravděpodobně měl být upír a poprvé se objeví v epizode 2x08 s názvem Rose, která má premiéru 4.listopadu 2010.

Tak jsem zvědavá, ale už se docela těším, vždycky mám radost když se mají v seriálu objevit nějaké nové postavy.

2×09 (Katerine) » Synopsis

26. října 2010 v 16:48 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz
KATHERINA MINULOST JE ODHALENA - Elena staví sama sebe do nebezpečné pozice, když hledá pravdu o minulosti Katherine a jaký má vliv na její vlastní budoucnost. S vědomím, že Stefan by s jejím plánem nikdy nesouhlasil, Elena slíbila Caroline mlčenlivost. Damon použije nově nalezeného důvěrníka, aby mu pomohl objevit skutečný účel a moc měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie potkají Luka, nového studenta s překvapivou rodinnou historií.

Spoiler » 7 Things You're Dying to Know

25. října 2010 v 14:07 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz

7 věcí, které byste rádi věděli.

1. Katherinin mistrovský plán spěje k výbuchu: "Všechny informace vybuchnou v průběhu příštích čtyřech epizodách..," řekla Julie Plec . "Jakmile udeří čas Díkuvzdání budeme z toho všeho velkou část vědět, ne-li většinu."

2. Katherine je starší než vypadá: Podle Julie Plec a jejího kolegy Kevina Williamsona, bude devátá epizoda plná flashbacků z roku cca 1492 natáčená v Bulharsku a ukáže nám, co dělá Katherine tak ďábelskou. Ale neuvidíme ji předtím než se stala upírem, ani toho, kdo ji proměnil.

3. Elena nebude proměněna v upíra .. Zatím: Narozdíl od knihy se naše hrdinka nepřidá k odporu ke sporýši jako Damon a Stefan v blízké budoucnosti. Nakonec může, ale nebude to tento rok.

4. Jeremy získává novou lásku a mohla by to být Caroline nebo Bonnie nebo... Můžeme očekávat, že se Jeremy znovu zamiluje. A může to být někdo koho už známe.

5. Věci budou pro Bonnie těžké: "Když se něco vyvíjí, je tu pozitivní i negativní strana," škádlí Katerina. "Budete moci vidět obě strany."

"Jde sama do sebe, učí se, jak být čarodějkou, jak být silnou čarodějkou, ale také uvidíme, že to má i nějaké slabé stránky a musí být opatrná," řekl Kevin. "Ještě toho moc neví. Už nemá svojí babičku, která by ji cokoli naučila. Je v tom sama. Má knihu kouzel a může dělat některé věci, ale je tu cena, kterou musí zaplatit."

6. Jeremy se začíná stávat hrdinou: Po tom co si uvědomil, že Elena je jediná rodina kterou má - v dobrém i ve zlém - a stýká se s Tylerem Lockwoodem, je Jeremy připravený připojit se k boji proto každému, kde se pokusí ublížit jeho sestře.

7. Alaric by měl být v bezpečí .. prozatím : "Kevin a já se cítíme silněji, když tato postava je muž, " vysvětluje Julie. "Je dospělý. Má odvahu. Je v seriále velice důležitou postavou, protože jeho osobní cesta je spojená s Isobeliným příběhem, jak jsme mohli vidět na konci první série. My jenom čekáme až nastane ten moment a přijde jeho nová cesta. Slíbili jsme mu to a nemůžeme se dočkat až se tak stane."

2×07 (Masquerade) » Synopsis From Tv Guide

20. října 2010 v 15:39 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz
Podle všeho bude sedmá epizoda Vampire Diaries zatím nejvěší, jakou kdy štáb točil. Desítky komparsistů budou mít na sobě formální oblečení a masky a budou představovat návštěvníky večírku. A když je tento večírek v Mystic Falls je sázka na jistotu, že někdo - nebo něco - umře. Více než to slibuje Kevin Williamson. "Tato epizoda bude zábavný, rušný, děsivý Halloweenský thriller," řekl. "Bude to krvavá lázeň."

A jaký pár že se to bude točit na tanečním parketu? Upír Stefan Salvatore (Paul Wesley) drží v náručí okouzlující ženu. Ale není to jeho středoškolská láska Elena. Rodinné drama se drželo doma a na její místo nastoupila Katherine, 500 let stará upírka, která před 146 lety svedla a pak přeměnila Stefana a jeho bratra Damona (Ian Somerhalder) v upíry. Dnes v noci, z jejích obvyklých zlých důvodů, se Katherine vydává za Elenu a Stefan musí přistoupit na její šarádu.

Maškarní ples je šikovná metafora pro "masky, které nosíme v životě," říká Williamson, který přiletěl z Los Angeles, aby dohlídl na noční natáčení. "Katherine vždycky hraje hry, a vždy nosí masku. A na tomto večírku, kde je poprvé od doby, co se vrátila do města, se
Stefanem a Damonem sama, Katherine strhne masky z jejich tváří."

The Vampire Diaries » Interview with Kevin Williamson

20. října 2010 v 15:32 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz
Druhá řada hitu stanice CW The Vampire Diaries dokazuje, že slova "krize 2. ročníku" neznamenají nic ve světě Mystic Falls. Tak je podle mne vhodná chvíle zkontaktovat producenta Kevina Williamsona a promluvit s ním o utváření epizod úžasné druhé řady, zvýraznění některých vedlejších rolí jako u postav Candice Accoly a Michaela Trevina, zda přibudou nějaké další postavy z knih L. J. Smithové, co můžeme očekávat v několika dalších epizodách a co znamenají ty otravné fámy, které jsem slyšel přes Twitter o Jeremym (Steve R. McQuenn) a Tylerovi (Trevino), že z nich budou víc než kamarádi. Je na cestě "Jyler"? 

JH: Musím říct, že se mi líbí, co s Julií Plec tvoříte v této sérii.
KW: Děkuji. Jo, bavíme se!

JH: To si myslím. Takže, první otázka, báli jste se, že nastane syndrom krize 2. ročníku v druhé řadě seriálu?
KW: Jo, vždy máte strach, že se diváci na vás už nebudou dívat, a nikdy nevíte, kdy ten zvrat nastane, ale myslím, že teď máme věrné fanoušky a vypadá to, že s námi zůstávají. My se jen snažíme je dobře bavit.

The Vampire Diaries » Julie Plec About Next Episodes

19. října 2010 v 15:47 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz
Julie Plec se zúčastnila chatu, na kterém odpovídala fanouškům na jejich otázky ohledně The Vampire Diaries.

» Julie přiznala, že po dílu Memory Lane jí hlavou proběhla myšlenka, že mezi Stefanem a Katherine je určité napětí. Vývoj jejich vztahu ale ještě není rozhodnut, a tak musí i tuto případnou možnost nejdřív důkladně probrat se všemi scénáristy.

» K Tylerově přeměně ve vlkodlaka by mělo dojít v 11.dílu, po němž bude následovat vánoční pauza. Datum ale není ještě přesně stanoveno, takže se může nakonec změnit.

» V 8. a 9. dílu se začneme dozvídat, proč jsou Elena a Katherine vzhledově identické a proč se Katherine vrátila do Mystic Falls. Také se v těchto dvou dílech začne rozvíjet mytologická stránka seriálu.

Spoiler » Lauren Cohan in The Vampire Diaries!

16. října 2010 v 19:24 | Van ©
vampire-diaries.blog.cz

K hereckému obsazení v The Vampire Diaries se připojila Lauren Cohan.Poprvé se objeví v 8.epizodě Rose která má premiéru ve čtvrtek 4.listopadu.

Lauren bude hrát postavu jménem Rose - 500 let stará upírka,která i přes svou eleganci působí dojmem drsňačky.Navíc po všech těch letech pití lidské krve bude problém najít v ní trochu lidskosti.Zálusk na ní bude mít také Damon,stane se jeho novým objektem touhy.

Lauren se narodila ve Philadelphiii,ale ještě jako malá se přestěhovala do Anglie.Tam vystudovala Winchesterovu univerzitu,kde se věnovala dramatu a anglické literatuře.Lauren se poté chvíli věnovala hraní v divadle. Později získala práci v Los Angeles, zároveň však hrála i v Londýně. Svůj první film natočila v roce 2005.Nyní jí můžete pravidelně vídat v seriálu Sepernatural.

2×08 (Rose) » Synopsis

16. října 2010 v 19:07 | Van ©
STARODÁVNÁ NADPŘIROZENA V MYSTIC FALLS - Damon a Stefan musí jít na pomoc Eleně při čemž se dozví spoustu nových informací o upírech,lidech a minulosti v Mystic Falls.Jeremy pomáhá Bonnie po tom co dokončila jedno složité kouzlo a Caroline dělá vše proto aby Tylerovi co nejvíce ulehčila danou situaci.Nakonec Stefan a Damon dosáhnou nového porozumění.

Spoiler » Death is Coming

15. října 2010 v 19:19 | Van ©
Podle E! Online zemře v The Vampire Diaries nějaká postava.Nebude to,ale nic podobného jako smrt Jeremyho,kterého poté přivedl zpět k životu kouzelný prsten,tohle bude napořád.Postava která zemře se už dál v seriálu objevovat nebude a ani herec už s tvorbou tohoto seriálu nic mít nebude.Je tedy jisté,že to nebude ani Jeremy ani Alaric díky jejich prstenu.Postava která zemře bude všem určitě moc chybět.
Nezapomeňte sledovat nové epizody,tato smrt může přijít kdykoliv,i když to budeme nejmíň čekat.

Já jsem opravdu zvědavá kdo to bude snad to,ale nebude Caroline tu jsem si poslední dobou hodně oblíbila.Myslím si,že to ale bude Matt nebo Jenna,uvidíme.Osobně si přeju aby to byl Mason.

2×07 (Masquerade) » Synopsis

10. října 2010 v 8:10 | Van ©
vampire-diaries-cz.blog.cz
Objevila se krátká synopsis k 7.dílu Upířích deníků který se bude jmenovat Maquerade.Jsem vážně překvapená a na díl se moc těším,bude to bomba!

SMRT NA MAŠKARNÍM PLESE - Stefan a Damon se na maškarním plese rozhodnou o novém plánu řešení Katherine. Katherine vyzve starou přítelkyni, Lucy, ke společné účasti na plese. Bonnie, Jeremy a Alaric dělají co mohou, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherine má naplánované překvapení, které nikdo z nich nemohl předvídat. Věci se však zvrtnou, když Matt a Tyler začínají dělat záběry se svými přátely.
 
 

Reklama

______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE