SPOILERS/SYNOPSIS

Spoiler: Bonnie's Mother

20. října 2011 v 14:31 | Van ©


Podle nejnovějších informací by se v třetí sérii The Vampire Diaries měla objevit další nová postava, matka Bonnie - Abby.Konkurz na tuto roli stále probíhá, porvé bychom ji mohli vidět v desáté epizodě.

The Vampire Diaries (Season 3) » Title of 3x08

9. října 2011 v 10:27 | Van ©

Už známe název osmé epizody, který je "Ordinary People".V této epizodě také znovu uvidíme Elijaha, ale pouze ve flashbackových scénách.

3×07 (Ghost World ) » Synopsis

9. října 2011 v 10:14 | Van ©
SVĚTELNÁ NOC - Mezitím, co se Mystic Falls připravuje na tradiční Světelnou noc, do města vtrhnou duchové mrtvých. Po mimořádně brutálním setkáním s rozzuřeným duchem, žádá Damon Bonnie, aby zjistila důvod překvapující síly duchů. Elena přesvědčuje Jeremyho, aby využil jeho spojení s druhou stranou a najít nový spůsob, jak se dostat ke Stefanovi, což vede Jeremyho k příšerné volbě. Nakonec Alaric odhaluje dlouho ukryté vodítko k minulosti.

source: ninadobrev-4fans.blog.cz

Spoiler: Old characters back in The Vampire Diaries?

1. října 2011 v 16:47 | Van ©

Objevil se krátký spoiler o tom, že by se do třetí série The Vampire Diaries měli vrátit nějaké mrtvé postavy.Údajně by jednou z nich měl být i Taylor Kinney, seriálový Mason, kterého novináři zachytili na natáčení TVD, kde prý natáčel halloweenskou epizodu, tudíž by se na obrazovkách televize měl objevit 27. října.Spekuluje se i o tom, že by se měla vrátit také Sara Canning, tedy seriálová Jenna.Nebylo by to nic divného, když už se vrátili také Anna a Vicki, jako duchové.

Já doufám, že je to pravda, ráda bych zas v seriálu viděla Jennu :)

3×06 (Smells Like Teen Spirit) » Synopsis

1. října 2011 v 9:03 | Van ©
VÍTEJTE ZPĚT, MATURANTI - První den maturitního ročníku se Elena, Caroline, Bonnie a Matt stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco se zdá, že Tyler si všeho užívá až moc. Damon je otrávený novým hostem v domě a všichni jsou překvapeni příchodem nového studenta do Alaricovi dějěpisné třídy. Matt žádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že dělá příšernou chybu. Mezitím, Stefan pokračuje v konání nejnovějších úkolů od Klause.


source: ninadobrev-4fans.blog.cz

Spoiler: 3×03 » The End of The Affair

26. září 2011 v 14:54 | Van ©

EW : Podle toho, co nám prozradila Nina Dobrev, by měl být daší díl plný záběrů do minulosti a brzy se stane oblíbeným dílem fanoušků. "Vím, že spousta postav bude překvapením, bude tim i jakýsi cliffhanger.Naučíme se spousta nových věcí a tato epizoda je velmi vzrušující. Myslím, že se z toho lidé zblázní!"

3×05 (The Reckoning) » Synopsis

24. září 2011 v 8:49 | Van ©
VTÍPKAŘSKÁ NOC SENIORŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzdory tomu, co všechno se děje, je Caroline pevně rozhodnutá vidět Elenu, Bonnie, Matta a Tylera, jak si užívají tradiční Vtípkařskou noc seniorů před začátkem školního roku na Mysticfallské střední. Nicméně, když se ukáže nečekaný host, nepotrvá to dlouho a celý večer nabere smrtelný obrat. Damon přesvědčuje Jeremyho, že může použít své nové spojení s druhou stranou na pomoc najít způsob, jak porazit Klause. Nakonec, Klaus prohlubuje Stefanovo držení a využívá ho pro stále více násilné a nebezpečné účely.
source: ninadobrev-4fans.blog.cz

3×04 (Disturbing Behavior) » Synopsis

15. září 2011 v 20:18 | Van ©
RODINNÁ POUTA - Stále v Chicagu, Klaus využívá Glorii, čarodějku, kterou už zná dlouho, aby mu pomohla vypátrat chybějící informace, které by vysvětlily, proč jeho plán nefunguje. Gloriino kouzlo odhalí fascinující pohled pravdy, ale brzo si uvědomí, že potřebuje Stefanovy vědomosti na doplnění skládačky. Když se Stefan ocitne v nebezpečí, přichází pomoc od nečekaného spojence. V Mystic Falls, frustrující nové nebezpečí, sráží Damona k okraji a on se ohání způsobem, který ponese trvané následky. Caroline se snaží vypořádat s jejími novými citivými problémy, i když se snaží pomáhat Eleně čelit jejím citům. Jeremy dělá krátký, ale znepokojující průlom s jedním z jeho mrtvých návštěvníků. Nakonec má Bonnie divné setkání, které všechny ovlivní.

source: ninadobrev-4fans.blog.cz

3×03 (The End of The Affair) » Synopsis

9. září 2011 v 14:01 | Van ©

BOUŘLIVÁ 20. LÉTA - Klaus a Stefan přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setkává s upírkou, která o něj ve skutečnosti nikdy nepřestala mít zájem, který měla už před desítky let. Ve flashbacku v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole jeho minulosti. Potom, co Damon dostane od nečekaného zdroje tip, kde je Stefan a Klaus, on a Elena jdou po jejich stopách. V Mystic Falls má Tyler obavy o Caroline , a tak se obrací pro pomoc k šerifce Forbesové.

The Vampire Diaries (Season 3) » Episodes

3. září 2011 v 14:01 | Van ©
Před nedávnem jsme se dozvěděli názvy prvních třech epizod třetí série The Vampire Diaries a nyní už známe i název čtvrtého a páteho dílu.Pro připomenutí přidávám všechny názvy.

3x01 - The Birthday
3x02 - The Hybrid
3x03 - The End of the Affair
3x04 - Disturbing Behavior
3x05 - The Reckoning

3×02 (The Hybrid) » Synopsis

1. září 2011 v 11:34 | Van ©

NOVÉ POSLÁNÍ - Klaus dává svůj plán do pohybu, což mu dává ještě více moci, ale i přes nedobrovolnou účast vlkodlaka Raye Suttona, se věci nevyvíjí přesně podle plánů. Damon a Alaric neochotně souhlasí s Eleninou strategií, jak najít Stefana, což vede Damona do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy se obrací k Mattovi, aby mu pomohl dál porozumět, co po něm chtějí duchové z jeho minulosti. Neuvědomující se, že Caroline potřebuje jeho pomoc, Tyler čelí emocionálnímu konfliktu s jeho matkou.

source: ninadobrev-4fans.blog.cz

3×01 (The Birthday) » Synopsis

28. srpna 2011 v 17:25 | Van ©

TO JE MOJE OSLAVA - Ráno v den Eleniných 18. narozenin je Caroline zaneprázdněná plánováním oslavy, ale Elena se soustředí na hledání jakékoli stopy, která by jí pomohla zjistit, kde je Stefan. Damon také hledá Stefana, mezitím, co se snaží ochránit Elenu a držet ji dál od čehokoli, co by upoutalo Klausovu pozornost. Během toho se Stefan s Klausem snaží vystopovat vlkodlaka jménem Ray Sutton. Jeremy, který teď pracuje v Mystic Grillu spolu s Mattem, se snaží pochopit, proč vidí duchy Vicki a Anny od doby, kdy ho Bonnie oživila. Mezitím se Alaric ze všech sil snaží dohlížet na Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává s žalem ze smrti Jenny. Nakonec, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.

Děkuju blogu ninadobrev-4fans.blog.cz

Spoiler: Damon's gift for Elena

21. srpna 2011 v 19:09 | Van ©

Nina Dobrev nám poskytla spoiler, který nám trochu přibliží dárek, který dostane Elena od Damona ke svým 18. narozeninám. "Elena od něho dostane něco, co je pro ni opravdu velmi důležité a významné. Je to něco, co by od Damona vůbec nikdo nečekal. Je to znak silné důvěry."
Děkuju blogu damon-online.blog.cz

The Vampire Diaries (Season 3) » The Hybrid

21. srpna 2011 v 17:59 | Van ©

Nina Dobrev nám prozradila malé podrobnosti o 2. epizodě 3. série s názvem The Hybrid.

"Elena a Alaric půjdou na propocené, drsné dobrodružství a budou muset vychladnout na jednom místě," řekla Nina pro magazín Entertainment Weekly. "Mám ráda natáčecí scény s Mattem Davisem, protože je to opravdu vtipný, veselý chlap a je to hodně komické."

Děkuju blogu damon-online.blog.cz

Spoiler: Will be Damon and Elena Together?

21. srpna 2011 v 11:55 | Van ©

Kevin Willamson : "Damon a Elena si rozhodně neskočí do náruče. Budou se snažit najít muže, kterého oba milují. Jejich cesta nebude o vášni, ale o velkém přátelství, které se zakládá na jádře, že hledají muže, na kterém obou moc záleží. To, že jsme zakončili druhou sérii s nadějí pro Delenu neznamená, že budou spolu a budou žít šťastně až do smrti."Děkuju damon-online.blog.cz
Avatar je mé výroby tak prosím nekopírujte, děkuju :-*
 
 

Reklama

______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE