SPOILERS/SYNOPSIS

3×14 (Dangerous Liaisons) » Synopsis

22. ledna 2012 v 7:27 | Van ©
NĚJAKÝ KOUZELNÝ VEČER - Elena je překvapená, když dostane pozvánku na společenský ples, a když se Stefan a Damon dozví, že se to bude konat na Klausově nově zrenovovaném sídle, oba trvají na tom, že se toho večera zúčastní s ní. Caroline a Matt také obdrží pozvánku na ples od nečekaného ctitele. Na tomto elegantním večírku se Elena dozvídá děsivý plán, který by mohl vést k nespočtu mrtvých a musí se rozhodnout, komu s její novou informací může věřit. Caroline objevuje Klausovu stránu, o které nikdo netušil. Nakonec, po večeru násilí a přerušovaných nadějí, nachází Damon nový způsob, jak se s tím vypořádat.
source:ninadobrev-4fans.blog.cz

3×13 (Bringing Out The Dead) » Synopsis

22. ledna 2012 v 7:25 | Van ©
RODINNÁ VEČEŘE - Šerifka Forbesová přináší Alaricovi a Eleně nějaké znepokojující zprávy o zbrani, která byla použita v nedávné vraždě. Ve vyhrocující se snaze bratrů Salvaturů zabít Klause, se Stefan obrací na Bonnie a Abby, zatímco Damon hledá pomoc u starého známého, aby mu pomohl zorganizovat propracovaný plán. Klaus, upjatý na svůj vlastní plán, pořádá zvláštní rodinnou oslavu, kde odhaluje další příběh jeho násilné minulosti, dokud nečekaný host oslavu neukončí. Mezitím má Caroline zlomené srdce, když není schopná zastavit rozvíjející se tragédii.

source: ninadobrev-4fans.blog.cz

3×12 (The Ties That Blind) » Synopsis

22. ledna 2012 v 7:22 | Van ©
BONIINA MATKA - Bonnie věří jejím opakujícím se snům o tom, že jí Klausovy rakve dokážou říct, jak se Klaus dá zabít. Tyto sny vedou Bonnie také k tomu, aby se znovu setkala se svou matkou Abby, kterou neviděla 15 let. Na Abbyině vzdáleném statku Bonnie a Elena potkávají Jamieho, kterého si k sobě Abby vzala už dříve. Bonniina náhlá přítomnost nachytá Abby nepřipravenou, ale i tak se ze všech sil snaží vysvětlit jí minulost. Tyler se obrací na nečekaného spojence ve snaze získat zpět svou svobodnou vůli. Damon je zaujatý Alaricovou novou kamarádkou doktorkou Fellovou a Klaus pokračuje v nenávistném jednání se Stefanem, který má pořád kontrolu nad rakvemi, obsahující členy Klausovy rodiny.

source: ninadobrev-4fans.blog.cz

New Spoiler from E!Online

27. prosince 2011 v 9:57 | Van ©
Co takhle nějaký spoiler o The Vampire Diaries? Nemůžu se dočkat, až se show vrátí!

A mnozí z vás fanoušci budete umírat, až uvidíte velkou líbací scénu, která přijde na řadu už velmi brzy! Trochu jsem zapištěla, když jsem se to doslechla. Nějaké návrhy, kdo by to mohl být?
Mimochodem, jeden z hlavních charakterů, který známe a milujeme opustí Mystic Falls kvůli Damonovi.

3×11 (Our Town) » Synopsis

26. prosince 2011 v 21:53 | Van ©
NAROZENINY A LOUČENÍ - I když Caroline není zrovna v náladě, aby oslavovala její 18. narozeniny, Elena, Bonnie a Matt jí překvapí malou oslavou na neobvyklém místě. Damon a Stefan se nemůžou shodnout na nejlepším způsobu, jak zvládnout Klause, tak se lehkomyslný Stefan rozhodně otestovat jeho teorii tím, že vezme věci do nebezpečných extrémů. Bonnie je znepokojená, když jí Elena řekne o Jeremyho nových plánech. Na schůzce Radě Zakladatelů, potká Alaric znovu doktorku Fellovou, která je zrovna uprostřed hádky se svým bývalým přítelem, soudním lékařem .Tyler se odmítá řídit se Klausovými nejnovějšími požadavky a je překvapený, když se zdá, že Klaus přijímá jeho rozhodnutí.
source:ninadobrev-4fans.blog.cz

3×10 (The New Deal) » Synopsis

16. prosince 2011 v 14:19 | Van ©
DŮVOD K POCITŮM VINY - Stefan schoval rakve, které obsahují těla Klausovy rodiny a Klaus se rychle obrátí k násilí, aby přesvědčil Damona a Elenu, že nikdo nebude v bezpečí dokud nenajde Stefana a nedostane svoji rodinu zpět. Tyler pokračuje v jeho nových schopnostech jako hybrid, ale také musí čelit znepokojujícím následkům svých činů. Po děsivém incidentu, Eleně a Alaricovi rostou obavy o Jeremyho přístupu a nakonec i o jeho bezpečí. Alaric potkáva krásnou doktorku Fellovou, která je fascinovaná jeho schopností udravovat se. Mezitím, co se Elena snaží dohodnout s Klausem, přináší novinky, které ho opravdu šokují.
source: ninadobrev-4fans.blog.cz

The Vampire Diaries (Season 3) » Upcoming Episodes titles

16. prosince 2011 v 14:10 | Van ©
Objevily se názvy dalších třech epizod TVD.Konkrétně jsou to epizody 14.,15. a 16.

3x14: Dangerous Liaisons
3x15: All My Children
3x16: 1911

Spoiler: Caroline's Birthday

4. prosince 2011 v 9:58 | Van ©


Amy: Můžete mi poskytnout nějaké informace o Caroline?

Vypadá to, že Elena není jediná postava v TVD která bude v letošní sérii oslavovat narozeniny. Výkonná producentka Julie Plec nedávno práskla CW informace o 2. polovině 3. série, ve které se objeví oslava Carolininých narozenin, které budou mít jeden malý problém....

The Vampire Diaries (Season 3) » Episodes titles

3. prosince 2011 v 9:09 | Van ©
Byl oficiálně potvrzen název dvanáctého dílu třetí série The Vampire Diaries.Ten se bude jmenovat "The Ties That Blind".Pro připomenutí tu pro vás mám jména čtyř následujících epizod, které zatím známe.

3x10 - "The New Deal"
3x11 - "Our Town"
3x12 - "The Ties That Blind"
3x13 - "Bringing Out The Dead"

The Vampire Diaries (Season 3) » Title of 3x13

24. listopadu 2011 v 14:07 | Van ©

Objevila se jedna nepotvrzená informace, že by se třináctý díl třetí série The Vampire Diaries měl jmenovat "Bringing Out the Death".Uvidíme, jestli je to pravda.

Spoiler: Stelena's child in The Vampire Diaries?

17. listopadu 2011 v 11:36 | Van ©

Ashley: Jaká je pravděpodobnost, že Stefan a Elena v The Vampire Diaries - Jako Bella a Edward v Twilight - budou mít upíří dítě?

Tv Guide: Ashley, vaše otázka naprosto zarazila Paula.
Paul Wesley: Upír a mít dítě? To dítě bude upír? Nebo se snad narodí mrtvé? Nebo nesmrtelné? Se narodí s tesáky, a nezestárne?

Naštěstí, Nina Dobrev, vstoupila do akce a vysvětlila situaci Paulovi
Nina: V Show prokázali, že upíři nemají schopnost mít dítě. Elena by musela otěhotnět s někým jiným, než s jedním z bratrů Salvatorů. Zdá se mi, že k tomuhle může dojít pouze v soukromém životě, když by jsem otěhotněla. Ale šance je nulová!

3×09 (Homecoming) » Spoiler

2. listopadu 2011 v 14:58 | Van ©

Jak už ze synopse víme, v devátém díle třetí série Homecoming se bude konat maturitní ples.Otázkou tedy je, kdo bude na plese doprovázet Elenu.Redaktorka Zap2It Carina MacKenzie na svůj twitter napsala krátkou zprávu, která nám aspoň trochu napoví: "Zatím vám nepovím, kdo bude Eleniným partnerem, ale povím vám, že Stefan to není."


Christmas paused in The Vampire Diaries

30. října 2011 v 18:22 | Van ©
Jako každý rok se ani tentokrát nevyhneme Vánoční pauze ve vysílání The Vampire Diaries.Tady jsou zbývající díly, které před pauzou ještě uvidíme.

3.11. - 3x08 Ordinary People
10.11. - 3x09 Homecoming
17.11. - Pauza ve vysílání

Jak dlouho bude pauza trvat se ještě neví, já jen doufám, že moc dlouhá nebude.

3×09 (Homecoming) » Synopsis

22. října 2011 v 10:08 | Van ©
VYSTOUPENÍ SKUPINY MY MORNING JACKET - V noc Návratního plesu se Rebecca otevírá Eleně s tím, proč je pro ni tento večer tak důležitý, což v Eleně zanechá sporné emoce. Caroline a Matt jsou oba šokováni tím, jak se Tyler ten večer chová. Tato noc nabere neskutečný obrat, když dá Klaus do pohybu svůj nejnovětší plán. Odhodlaný přelstít Klause, vstupuje Damon do nebezpečného partnerství, což vede k děsivénu zvratu událostí.

source: ninadobrev-4fans.blog.cz

3×08 (Ordinary People ) » Synopsis

22. října 2011 v 10:01 | Van ©
RODINA PŮVODNÍCH - S pomocí Eleny a Bonnie, se Alaric snaží rozluštit význam, který se skrývá za jeho nedávným objevem. Elena a Rebecca se usilovně zabývají holčičím bojem až dokud Rebecca konečne neodhalí nějaká pradávná rodinná tajemství a násilnou minulost, kterou sdílí s Klausem a Elijahou. Damon zkouší nový lehkomyslný přístup, aby udělal průlom se Stefanem a oba jsou překvapeni nepředpokládaným spojencem.


source: ninadobrev-4fans.blog.cz
 
 

Reklama

______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE