CA » NEWS

The Show Girl » Interview with Candice Accola

8. prosince 2010 v 13:40 | Van ©
Další rozhovor s Candice Accolou, která v The Vampire Diaries hraje Caroline Forbes.Tentokrát pro stránku The Show Girl.


Candice Accola » Interview for OrlandoSentinel.com

29. října 2010 v 16:27 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Candice Accola nedávno poskytla rozhovor pro web OrlandoSentinel.com. Vypráví o tom, jaké to je být najednou někým úplně jiným, než tím, koho hrála doteď. Tím je myšleno to, že se z Caroline stala upírka.

OS: Jaká byla vaše reakce, když vám producenti řekli, že chtějí Caroline přeměnit na upírku?
CA: Byla to pro mě výzva od tvůrců Kevina Williamsona a Julie Plec, kteří připravovali druhou sérii seriálu. Chtěli zdůraznit to, že umřu, ale potom se znovu probudím jako živá. To bylo trochu uklidňující. Ale pak je tu úplně odlišný charakter, který je plný vzrušení. V televizi jsou chraraktery často v podobné kategorii, ale je zábava hrát najednou někoho úplně jiného. Kevin mi říkal, že to bude změna. V této sérii není nikdo v bezpečí - je to série upírů, kde jsou postavy, které budou umírat.

Interview with Candice Accola about The Vampire Diaries, Season 2

2. září 2010 v 14:02 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
The Torontu Sun nedávno vedlo dlouhý rozhovor s Candicí Accolou, která v TVD hraje Caroline Forbes, sympatickou blondýnku, která chodí s Mattem. Candice poskytla i nějaké spoilery o druhé sérii o její postavě.

Na začátku první série byla Caroline mrcha. Neexistuje žádný způsob, jak to popřít. Ale jako nováček v druhé sérii The Vampire Diaries se stane s Caroline, kterou hraje Candice Accola něco zajímavé, co ji
nadobro změní.
Caroline si prošla skoro všemi fázemi fanoušovskou obrvského proměnou v obdiv i nenávist. Nejdříve se pod vlivem Damona chovala arogantně a potom, když jí opustil začalo jí být divákům líto, ale spíše jí pohrdali.
Musíme napsat, co nám k tomu řekla Candice a jak vnímá svoji postavu: "No, děkuji moc v první řadě," řekla Candice Accola, která se spolu s ostatními herci seriálu vrátí na televizní obrazovky 9. září na CW. "Chcete-li šlyšet, jak to bylo s Caroline, tak pochopte, že příběh se stupňoval a neměnil se jenom její charakter, ale i ostatní byli jiní. To je pochopitelné."
Candice (23) řekla, že si pořád pomatuje na svoje školní dny, kdy se chovala podobně jako Caroline. "Většina dívek v jejím věku je jako Caroline, jak jste mohli vidět v epizodě Pilot. Snažíte se ponižovat někoho jiného, abyste se cítili lépe. Dokonce i nejhezčí a nejhodnější dívce s nějvětším srdcem dokážete ublížit. Myslím si, že tohle je v každém z nás. Jsou to velmi lidské vlastnosti." Ale Caroline je neoddělitelnou součástí seriálu nejen pro její emocionální lidskosti, ale také pro její fyzické vlastnosti. "Zvlášť se všemi těmi nadpřirozenými prvky v seriálu, byl záměr autorů dát do seriálu pro fanoušky někoho, kdo by se choval velmi lidským způsobem."

Candice Accola on That Morning Show

30. srpna 2010 v 16:20 | Van ©
Objevila se dvě videa z That Morning Show, ve které byla hostem právě Candice Accola, která v The Vampire Diaries hraje Caroline Forbes. Candice mluvila hlavně o její hudební kariéře, natáčení TVD v Atlantě a o její postavě v seriálu Caroline Forbes. Candice to opravdu moc slušelo, byla krásně oblečená. Celou show uváděl Mark Long.

Candice Accola in Savvy Magazine (September 2010)

18. srpna 2010 v 13:30 | Veronique*
Candice Accola se objevila v záříovém vydání módního časopisu Savvy Magazine. Na všech scanech má nádherné šaty a předvádí módní kousky od světových návrhářů třeba od Sherri Hill. V článku je s Candící rozhovor, především o její kariéře, samozřejmě o The Vampire Diaries a o jejích začátcích, kdy dělala předskokanku Miley Cyrus na turné s Hannah Montana.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Candice Accola in Music Video "Begin Again" by Confetti

16. července 2010 v 14:16 | Veronique*
Candice Accola se objevila v klipu Begin Again od skupin Confetti. Candice tam zpívá společně s ještě Mackenzie Mauzy. Je to starší video, protože tam Candice má ještě rudé vlasy, ale přesto jí to tam moc sluší :)

Candice Accola >> Scans from "Regard Magazine"

1. července 2010 v 15:36 | Werushka
Candice Accola nedávno nafotila pro módní časopis Regard Magazine photoshoot a poskytla pro časopis rozhovor. Všechno to vyšlo v minulém čísle časopisu, ve kterém naleznete článek "The Fashion Diary with Candice Accola" (tedy Módní deník Candice Accola). Na těchto fotkách předvádí krásné modely a celkově jí to moc sluší.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com 

Candice Accola - Company for "NOH8"

21. června 2010 v 12:44 | Werushka
Candice Accola se stejně jako Miley Cyrus a mnoho dalších celebrit angažuje do kampaně NOH8. Je to fotografická kampaň (fotky Adama Bouska), která má dát lidem šanci vést normální život, přestože jsou homosexuálové. Více informací o celé kampani nelaznete ZDE na jejich facebooku. Myslím si, že tato kampaň má velice slibnou budoucnosti.

vampire-diaries-cz.blog.cz

Candice Accola >> Interview

16. června 2010 v 14:44 | Werushka
Candice Accola poskytla rozhovor pro LIOL (Love In Other Languages - Lásky v jiných jazycích). Mluvila především o svojí kamarádce, se kterou vyrstala a která teké v dětství dostala lymskou boreliózu. Candice vypráví, jak tato zpráva změnila její názory na nemoc, o které do té doby skoro nic nevěděla.

Candice Accola - Lyme PSA

15. května 2010 v 16:55 | Werushka
I Candice Accola se společně s Kaylou Ewell a Katerinou Graham účastnila akce "Paint May Lime Green". Jako už jsem psala, tak je to akce s účelem informovat lidi o lymské borelioze. Myslím, že Candicino video je ze všech tří nejpovedenější, protože je netočené v přírodě :)

Oficiální Twitter Candice Accola

28. dubna 2010 v 20:12 | Werushka
Candice Accola konečně zveřejnila svůj oficiální Twitter. K tomu nám přidala krásnou fotku, ne které je na stánku odkaz. Fotka je skvělá a moc jí to tam sluší :)
vampire-diaries-cz.blog.cz

Candice Accola - Vogue (Italy)

8. března 2010 v 19:06 | Werushka
 
 

Reklama
______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE