Říjen 2010

The Vampire Diaries on 7th Novemeber on Markíza

31. října 2010 v 13:19 | Veronique* |  NEWS
Slováci se dočkají už nyní a my si budeme muset počkat ještě pár měsíců. Ano, na slovenské televizní srtanici Markíza se od příští neděle 7. listopadu začne vysílat seriál The Vampire Diaries / Upírske denníky. Televize jako reklamu připravila menší promo video, ale je v poměrně nízké kvalitě. Jsou v něm ukázky z první série, ale zvuk nebo slovenský dabing vůbec není slyšet, což je celkem škoda. Ani když jsem se pídila po informacích ohledně seriálu na Markíze, jsem nic nenašla.
Jisté je jenom to, že, když si Slováci každou neděli zapnou televizi, od 10:55 uvidí dva díly za sebou. Musím se přiznat, že jim závidím! :)Poster 010 » Death is sacrifice. Elena´s not willing to make.

31. října 2010 v 13:08 | Veronique* |  TVD 2 » POSTERS
Přestože se tento nový plakát k druhé sérii The Vampire Diaries objevil už v pátek, přidávám ho až dnes. Je opravdu dokonalý. Musím říct, že je to asi můj nejoblíbenější plakát. Je na něm nápis "Death is sacrifice. Elena´s not willing to make.", což znamená "Smrt je oběť. Elena není ochotná jí dělat." Nejspíš v tom není žádná souvislost, ale 10. díl TVD se také jmenuje The Sacrifice (Oběť), což je hlavní slovo, o kterém se zmiňuje tento plakát.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Katerina, Ian & Paul on MTV´s Top 10!

31. října 2010 v 12:23 | Veronique* |  NEWS
Ze seriálu The Vampire Diaries se pomalu stává fenomén, což dokauje i to, že se Katerina Graham, Ian Somerhalder a Paul Wesley umístili na druhém místě v žebříčku Top 10 z MTV. Jednolo se o anketu 10ti nejlepších nadpřirozených bytostí a Kat, Ian a Paul reprezentovali The Vampire Diaries. K jejich výhře vzniklo i video od MTV, ve kterém tito tři herci mluví.


Ian Somerhalder » Photoshoots 002 » GQ, Part 2

31. října 2010 v 12:07 | Veronique* |  IS » PHOTOSHOOTS
Objevily se tři nové fotky Iana z photoshootu pro časopis GQ, který nafotil tento rok. Musím říct, že tyhle tři fotky jsou vážně dokonalé a tento shoot je ze všech Ianovo asi můj nejoblíbenější. Ian v obleku je prostě dokonalý!

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com


2×07 (Masquerade) » Stills #3

30. října 2010 v 13:44 | Veronique* |  TVD 2 » EPISODE STILLS
Dnes ráno se objevily tři nové fotky z epizody, která byla odvysílání tento týden. Nese název Masquerade a na fotkách se objevují Caroline (Candice Accola), Damon (Ian Somerhalder), Stefan (Paul Wesley) a Katherine (Nina Dobrev).

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com


2×08 (Rose) » Webclip

30. října 2010 v 13:39 | Veronique* |  TVD 2 » PROMO/TRAILER
Protože nyní čekáme na čtvrtek, kdy americká televizní stanice CW odvysílání další díl The Vampire Diaries s názvem Rose, objevil se i první webclip, který ukazuje jednu scénu z následujícího dílu. V této scéně je Damon a Stefan, kteří mluví o Katherine a minulosti.


Are You Surprised? I´m with YOU for a Weekend!

29. října 2010 v 19:06 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Ano, zasloužila bych si pár facek, ale jsem tu! (To je to hlavní!)

Četla jsem některé reakce a ohlasy na mojí nepřítomnost na Facebooku a byla jsem tím překvapená. Já sama jsem poslední dobou nevěděla, co se děje, takže blog bylo poslední místo, kam bych se chodila uklidňovat. Jednoduše řečeno se tady z toho pro mě stala rutina a ne potěšení, které mi do té doby přinášelo psaná článků. Asi před 14ti dny jsem měla chuť s tím vším seknout, ale to se změnilo. Takovouhle krizi už jsem měla víckrát, ale ještě ne tak intenzivní. Musela jsem si to rozmyslet, a proto jsem napsala Van, aby se mnou zatím nepočítala, že se vrátím na blog na začátku prosince. Jsem ráda, že se tak nestalo, protože JSEM SE ROZHODLA SE VRÁTIT DŘÍV!

A co se stalo za ten měsíc, co jsem tu nebyla?
První a nejvíce potěšující věc je ta, že jsem se konečně vrátila do zajetých kolejí. Do konce září jsem si nemohla zvyknout, že chodím do školy a v říjnu najednou skok - a měla jsem zase samé jedničky. Jsem za to vážně ráda, protože se chystám na gympl, a jelikož jsem v devítce, tak jsou pro mě známky na vysvědčení důležité.
Druhá, ještě milejší věc, je ta, že jsem neskutečně zamilovaná. Ano, někoho mám. Mám ho doopravdy strašně ráda, on není jako ostatní :). Ale nebudu vám vyprávět o tomhle :D .. Přestože jsem zamilovaná, pořád mě nepřechází moje pesimictické nálady. Jsem zamilovaná, ve škole i doma se mi daří, v podstatě bych měla být víc než sťastná, ale moje slohovky o tom nevypovídají. Každý týden píšeme malé slohovky, které, když se nám povedou, jsou oznámkovány. V mých příbězích musí prostě každý zemřít. Nevím proč, ale nesnáším šťastné konce. Teď jsme ale psali slohovou práci a já jsem dostala k hodnocení ještě poznámku: "Ty jsi ale mistr dojáků." Učitelka už je na moje dojáčky vysazená. Jestli to přežijete, tak vám sem nějaké moje práce dám :)

A poslední, opravdu důležité oznámení! Kromě toho, že (doufám) udělám radost Van, za kterou tady zaskakuju, když tu není, tady budu s vámi pořád. Definitivně se vracím a doufám, že díky VÁM mě přejde to období deprese.

Nejspíš je to tím podzimem, je to divné období, přestože ho miluju :)
Vaše Veronique*

2×08 (Rose) » Extended Promo

29. října 2010 v 18:43 | Veronique* |  TVD 2 » PROMO/TRAILER
O 30 sekund delší promo video k následujícímu dílu Rose se také objevilo dnes ráno. Tento díl uvidíme příští týden v čtvrtek 4. listopadu. V této epizodě Stefan a Damon objevují nové informace o upírech a lidech, kteří žili v Mystic Falls. Také zde uvidíme poprvé 500 let starou upírku Rose, která přestože působí mile, taková rozhodně není.


2×08 (Rose) » Promo

29. října 2010 v 17:03 | Veronique* |  TVD 2 » PROMO/TRAILER
Protože byla včera odvysílána 7. epizoda The Vampire Diaries, objevilo se hned dnes ráno krátké promo video k příštímu dílu, který nese název Rose, a uvidíme ho příští týden 4. listopadu. V této epizodě se poprvné objeví 500 let stará upírka Rose.


Candice Accola » Interview for OrlandoSentinel.com

29. října 2010 v 16:27 | Veronique* |  CA » NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Candice Accola nedávno poskytla rozhovor pro web OrlandoSentinel.com. Vypráví o tom, jaké to je být najednou někým úplně jiným, než tím, koho hrála doteď. Tím je myšleno to, že se z Caroline stala upírka.

OS: Jaká byla vaše reakce, když vám producenti řekli, že chtějí Caroline přeměnit na upírku?
CA: Byla to pro mě výzva od tvůrců Kevina Williamsona a Julie Plec, kteří připravovali druhou sérii seriálu. Chtěli zdůraznit to, že umřu, ale potom se znovu probudím jako živá. To bylo trochu uklidňující. Ale pak je tu úplně odlišný charakter, který je plný vzrušení. V televizi jsou chraraktery často v podobné kategorii, ale je zábava hrát najednou někoho úplně jiného. Kevin mi říkal, že to bude změna. V této sérii není nikdo v bezpečí - je to série upírů, kde jsou postavy, které budou umírat.


TV Guide » Who Is The Best Sexiest Monster?

29. října 2010 v 15:09 | Veronique* |  NEWS
Časopis Tv Guide připravil menší speciální výběr postav ze seriálů a filmů, kteří jsou nejvíce sexy. Do žebříčku byli prosti sobě postaveni vlkodlaci, upíři, ale i jiná monstra. Dvě postavy z The Vampire Diaries se v anketě umístili. Damon a Katherine se drží své pozice už od začátku září. Ve videích, které doplňují pořadí žebříčku můžete vidět Katherine/Ninu (00:58) a Damona/Iana (2:28).2×08 (Rose) » Stills #2

29. října 2010 v 14:34 | Veronique* |  TVD 2 » EPISODE STILLS
K dispozici je 8 nových fotek z následující epizody Rose, kterou uvidíme příští týden. Musím říct, že tyhle fotky působí tajmeně, ale přesto jsou krásné. Kromě Niny Dobrev jako Eleny vidíme na fotkách i Lauren Cohan, která se v této epizodě objeví poprvné jako 500 let stará upírka Rose společně s Danielem Gilliesem, který hraje upíra Elijaha.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com


Hiatus - 28.10 - 31.10

28. října 2010 v 15:39 | Van ©
Jen ve zkratce vám píšu, že tady opět na víkend nebudu.Jedu pryč.Sice budu mít v dohlednu počítač, ale nebudu mít čas se na něj dostat, takže tu nebudou přobývat žádné články, protože i Verča si teď dala od blogu nachvíli pauzu.Affiliates vás už oběhnu nestihnu, takže asi až v neděli.Buď se vrátím v sobotu nebo v neděli ještě nevím, ale každopádně do pondělka jsem zpět.Doufám, že to tu zvládnete :).Tak jo, já už končím, užijte si prázdniny a hlavně neseďte pořád jen u PC, pa :)
Van ©

Ian Somerhalder & Paul Wesley at Hot Topic in Miami (23.10.2010), New Video

28. října 2010 v 9:21 | Van © |  M » CANDIDS & APPEARANCES
Objevilo se ještě jedno nové video z Miamského Hot Topicu, na kterém se objevili Ian Somerhalder a Paul Wesley aby propagovali seriál The Vampire Diaries.Tato akce se konala v sobotu 23.října.Toto video je opravdu dlouhé.


BTS 017 » Masquerade, More Photos

28. října 2010 v 9:13 | Van © |  TVD 2 » BTS
Našla jsem ještě další tři fotky z natáčení 7.epizody Masquerade.Tentokrát na nich jsou, ale Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan) a Michael Trevino (Tyler Lockwood).Jsou opravdu úžasné, Candice má skvělé šaty.


The Vampire Diaries - Caricature Promo

28. října 2010 v 9:06 | Van © |  NEWS
Tak, a teď něco pro zasmání.Našla jsem takovou, dost povedenou karikaturu jedné promo fotografie k The Vampire Diaries.Je opravdu úžasná, všichni vypadají tak zvláštně.Damon opět ten svůj úsměv a Stefan má nějaké divné tělo :D

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

The Vampire Diaries in Popcorn (October 2010)

28. října 2010 v 8:59 | Van © |  G » SCANS
Dále tu pro vás mám dva úžasné scany z českého vydání magazínu Popcorn-Speciál na jehož titulní straně se objevili herci z Upířích deníků.Uprostřed potom najdete info o tomto seriálu a také nejdůležitější informace o Paulovi, Ianovi a Nině.Scany jsou v úžasné kvalitě, takže si to klidně můžete přečíst.

imagebam.com

Katerina Graham - Filming Music Video of Nelly's Just a Dream

28. října 2010 v 8:48 | Van © |  KG » NEWS
Objevily se 4 fotky z natáčení videoklipu od zpěváka Nellyho, Just a Dream ve kterém si také zahrála Katerine Graham.Musím se přiznat, že dneska jsem tu písničku slyšela poprvé a není to zrovna můj žánr.Katerine je, ale ve videoklipu skvělá a proto jsou také tyto fotografie opravdu úžasné.Navíc jsou v HQ kvalitě.


2×07 (Masquerade) » New Promo

28. října 2010 v 8:38 | Van © |  TVD 2 » PROMO/TRAILER
Objevilo se nové promo k 7.dílu s názvem Masquerade.Bohužel není obohaceno o žádnou novou scénu, jenom je jinak sestřihané a upravené.Tento díl má na australské stanici CW premiéru už dneska, my se ho ale asi dočkáme až v sobotu.Tohoto dílu už se nemůžu dočkat, určitě bude úžasný.


Two New Cast in The Vampire Diaries

28. října 2010 v 8:34 | Van © |  SPOILERS/SYNOPSIS
vampire-diaries-cz.blog.cz

K hereckému obsazení v The Vampire Diaries se připojí dvě nové postavy, Bryton James a Daniel Gillies.

Bryton si zahraje postavu jménem Luki, nového černošského studenta na Mystic Falls High School.Poprvé se objeví v epizodě 2x09 s názvem Katerina.Tento díl má premiéru 11.listopadu 2010.

Daniel Gillies si zahraje Elijaha, což by pravděpodobně měl být upír a poprvé se objeví v epizode 2x08 s názvem Rose, která má premiéru 4.listopadu 2010.

Tak jsem zvědavá, ale už se docela těším, vždycky mám radost když se mají v seriálu objevit nějaké nové postavy.

______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE