Září 2010

7 Things You Didn´t Know About Katerina Graham

30. září 2010 v 20:44 | Veronique* |  KG » NEWS
Jeden z internetových webů o celebritách připravil krátké video o Katerině Graham pojmenované "7 věcí, co jste nevěděli o Kat Graham". Kat, která hraje čarodějku Bonnie Bennett v The Vampire Diaries je známá především tím, že zpívá a hraje ve filmu Honey 2. Co ale o ní nevíme? Věděli jste například, že je narozená v Ženevě ve Švýcarsku nebo že vůbec nepoužívá make-up?


Posters 005 » Characters Promotional for "Hot Topic"

30. září 2010 v 20:26 | Veronique* |  TVD 2 » POSTERS
Díky tomu, že se Candice Accola, Ian Somerhalder, Michael Trevino a Steven R. McQueen objeví v říjnu na Hot Topic Cast Tour, kde budou prezentovat druhou sérii The Vampire Diaries, objevil se nový promo-plakát na druhou sérii seriálu. V popředí je úžasná nová fotka s Ianem (Damon). Ninou (Elena) a Paulem (Stefan). Je vážně nádherný a má fungovat jako reklama na letošní Hot Topic v Dallasu a Chicagu.

imagebam.com  imagebam.com   imagebam.com

Ian, Candice, Michael & Steven at Hot Topic Cast Tour in Dallas, Chicago (9th & 16th October)

30. září 2010 v 20:07 | Veronique* |  NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Dnes jsem psala o tom, že by se na New York Comic-Con měl objevit i Ian Somerhalder a Candice Accola. Protože se ale objevila zpráva o tom, že oni budou v tu dobu na jiné akci, tak je zřejmé, že se v New Yorku rozhodně neobjeví. Na New York Comic-Con ale budou Michael Trevino a Steven R. McQueen, kteří se objeví později i na Hot Topic.

Na podzim se totiž každoročně pořádá Hot Topic Cast Tour v po USA a Ian Somerhalder jako Damon Salvatore společně s Candice Accola, která hraje v seriálu The Vampire Diaries čestvou upírku Caroline, budou zastupovat seriál v Dallasu 9. října. Na HTCT bude s Ianem a Candice autogramiáda a kromě toho, že budou představovat druhou sérii Upířích deníků, se taky setkají s fanoušky.
16. října se na Hot Topicu objeví Michael Trevino, který hraje vlkodlaky Tylera, a Steven R. McQueen známý jako Jeremy Gilbert. Na tuto akci už se objevily i promo-plakáty, na kterých stojí, že každý účastník dostane tričko TVD.

TVD Cast at NY Comic - Con, 10th October

30. září 2010 v 14:52 | Veronique* |  NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Mám tu pro vás všechny, kteří jsou fanoušciseriálu The Vampire Diaries,vynikající zprávu o tom, že by se herci ze seriálu měli objevit na New York Comic-Con 2010, který bude probíhat v neděli 10. října. Z hereckého obsazení by se tam měli objevit Katerina Graham, Zach Roerig, Steven R. McQueen a výkonní producenti Julie Plec a Kevin Williamson. Seriál bude mít na akci svůj vlastní panel, který bude moderovat Carina McKenzie. Ještě není nic potvrzené, takže se může všechno včetně toho, kdo z herců tam bude, změnit. Dále se můžete podívat na program:

11:30 - 12:30: Mediální prezentace druhé série seriálu Upíří deníky, který se na NY Comic-Con objeví letos poprvé. Výkoní producenti a herci Vám zodpoví všechny otázky ohledně Mystic Falls.

14:00 - 15:00: Autogramiáda

The Vampire Diaries » Board Game

29. září 2010 v 15:53 | Veronique* |  G » THINGS
Jako novinkou je nyní i tato hra s motivem The Vampire Diaries, kterou si můžete objednat na Amazonu. Je celá v angličtině a obsahuje kromě hrací plochy i hrací figurky, karty s postavami seriálu, hrací kostky s tímto motivem a prsten, který nosí Damon a Stefan, aby je ochránil před sluncem. Všechny fotky, co se ve hře nacházejí, jsou promo fotky k první sérii The Vampire Diaries.

vampire-diaries-cz.blog.cz

Ian & Paul » Which Sexy Vampire Has The Best Style?

29. září 2010 v 14:54 | Van © |  NEWS
vampire-diaries.blog.cz

Stránka HollywoodLife.com si opět nemohla pomoci a spustila další novou anketu týkající se toho,který upír se nejlépé obléká.V anketě soutěží upíří jako Robert Pattinson (Edward Cullen),Paul Wesley (Stefan Salvatore),Ian Somerhalder (Damon Salvatore),Kellan Lutz (Emmet Cullen) a Stephen Moyer (Bill Compton).Zatím je boj skoro vyrovnaný a to hlavně mezi Roberten a Ianem.Já jsem hlasovala pro Iana,ikdyž jsem se trochu nemohla rozhodnout mezi ním a Robertem,ale nakonec jsem teda zvolila jeho,protože se mi nelíbí jak se Robert obléká na různé akce.Vy můžete hlasovat ZDE!

Robert Pattinson as Edward Cullen - 42,96 %
Ian Somerhalder as Damon Salvatore - 42,5 %
Paul Wesley as Stefan Salvatore -13,03 %
Stephen Moyer as Bill Compton - 0,53 %
Kellan Lutz as Emmet Cullen - 0,99 %

2×04 (Memory Lane / Flashback Episode) » Stills #5

29. září 2010 v 14:30 | Van © |  TVD 2 » EPISODE STILLS
Objevily se další tři nové fotky z nadcházející epizody The Vampire Diaries,Memory Lane.Fotky opět zachycují hlavně Katherine Pierce,na té první s ní je i Stefan Salvatore.Na tenhle díl se obzvlášť těším,protože jak už jsem říkala je flashbackový,což je skvělé.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Nina Dobrev in Seventeen (June/July 2010)

29. září 2010 v 14:21 | Van © |  ND » NEWS
Nina Dobrev se již v dávnější době objevila v magazínu Seventeen,vydání na měsíc červen/červenec.Je tam o ní jenom takový mini článek,ale aspoň něco.Jinak,ale ta fotka kterou použili do scanu je skvělá.Nině sluší výrazné rtěnky.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

» Děkuju Katty~

NEW Lisa Jane Smith´s Trilogy - The Hounters

28. září 2010 v 11:52 | Veronique* |  NEWS ABOUT BOOKS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Ve čtvrtek Lisa Jane Smithová zveřejnila na svém blogu zprávu o tom, že se dala do psaní další trilogie navazují na The Vampire Diaries. Stejně jako všechna její tvorba budou tyto knihy zahrnuty do rámce trilogie.

Název nové trilogie k The Vampire Diaries je The Hounters, což v překladu do češtiny znamená Lovci. Příběh bude navazovat na Upíří deníky a vypráví o tom, jak se Elena, Caroline, Bonnie a Meredith dostanou na stejnou vysokou školu, kterou budou studovat. Jejich studium o kterém budou přesvědčeni, že bude bez problémů, ale naruší nové záhady, nové vztahy, poznání nového a všechno pro ně bude nové.

Podle toho, co Lisa Jane Smithová na svůj blog napsala, je zjevně ze psaní nadšená. Má už dopsaný první díl, který by měl vyjít příští rok v létě. Druhý a třítí díl ponesou názvy Moonsong (Měsíční píseň) a Eternity (Věčnost).

Nina, Candice & Kayla » Who´s The Hottest Vampire Lover?

28. září 2010 v 10:52 | Veronique* |  NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Tak tohle bude doopravdy velký boj! Stránky HollywoodLife.com zveřejnily tento týden anketu o to, kdo je nejvíce "sexy" upíří milovník, do které byly nominovány z velké části jenom herečky z The Vampire Diaries jako Kayla Ewell (Vicki), Nina Dobrev (Elena, Katherine) a Candice Accola (Caroline), které v anketě bojují s herečkami z True Blood, Twilight nebo Buffy, přemožitelka upírů. Zatím vede Sarah Michelle Gellar a hned za ní je Nina Dobrev, která (konečně) převálcovala Kristen Stewart!
Hlasujte ZDE!

Kristen Stewart as Bella Swan - 29,11%
Nina Dobrve as Elena Gilbert - 23,41%
Anna Paquin as Sookie Stackhouse - 1,9%
Rutina Wesley as Tara Thornton - 0,05%
Kayla Ewell as Vicki Donovan - 0,35%
Candice Accola as Caroline Forbes - 1,06%
Sarah Michelle Gellar as Buffy Summers - 35,11%

Who´s The Sexiest Werewolf?

28. září 2010 v 10:35 | Veronique* |  NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Tneto týden HollywoodLife spustil anketu, ve které můžeme hlasovat o to, kdo je nejvíce sexy vlkodlak. V televizi je hodně přesvěčivých kandidátů na vítězství, jako je to v případě Tylera Lockwooda (Michael Trevino), Masona Lockwooda (Taylor Kinney) nebo Jacoba Blacka (Taylor Lautner). V anketě jsou jak kandidáti z The Vampire Diaries, tak z Twilight, True Blood, Buffy nebo Vampire Sucks. Vítěz je ale jenom jeden!
Já osobně jsem hlasovala za Michaela Trevina, ale i Taylor Kinney je vážně fešák :) Hlasujte ZDE!

Michael Trevino as Tyler Lockwood - 28,12%
Chris Riggi as Jacob White - 1,1%
Joe Mangianello as Alcide Herveaux - 7,14%
Taylor Lautner as Jacob Black - 46,17%
Taylor Kinney as Mason Lockwood - 16,65%
Seth Green as Oz - 0,62%

Katerina Graham - Twitter Photos 001

27. září 2010 v 20:53 | Veronique* |  KG » PERSONAL PHOTOS
Kat Graham, známá především tím, že hraje čarodějku Bonnie Bennett v The Vampire Diaries, se tento víkend objevila na akci pořádanou organizací Point Foundation. Na akci se dokonce setkala s pár jejími fanoušky, a tak se s nimi vyfotila. Všechno fotky jsou nalezany na jejím twitteru.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

2×04 (Memory Lane / Flashback Episode) » Stills #4

27. září 2010 v 14:16 | Van © |  TVD 2 » EPISODE STILLS
Opět se objevila jedna nová fotka ze 4. epizody The Vampire Diaries Memory Lane, která bude mít premiéru již tento čtvrtek 30. září. Na fotografii je Katherine Pierce (Nina Dobrev), o které tento díl hlavně bude. Epizoda je flashbacková a ty já miluju, takže se už šíleně těším.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Nina Dobrev worn Candy Apple Necklace!

27. září 2010 v 14:06 | Veronique* |  ND » NEWS
Nina Dobrev nosí tento náhrdelník od Candy Apple, který si pokud chcete můžete koupit na jejích stránkách. Je to krásný, stříbrný přívěsek ve tvaru okřídleného srdce navrstvené na vrcholu obdélníku, ve kterém leží. Okřídlené srdce je tlusté 3 milimetry, což z něj dělá takzvaně nepatrné. Je trochu robustní, ale je to nejnovější model Newyorkské módy. Můžete si ho objednat na CandyAppleNY.com

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Best Elite & Favourite Sites

27. září 2010 v 9:29 | Veronique* & Van
vampire-diaries-cz.blog.cz
Z pocitem rozhořčení, jehož zdůvodnění naleznete v celém článku, bych Vám chtěla oznámit koho jsem si vybrala do Best Elite a Favourite Sites. Vážně bych nečekala, že když jsem vyhlásila 12. září tohle třídění, tak že se zapíše jenom pár lidí, kteří článek uvidí na hlavní stránce jako první, nejnovější článek. Za necelý týden bylo zapsáno jenom něco málo přes 10 lidí. Kdybych Vám to nepřipomněla, tak bych nejspíš přišla o spoustu blogů, které miluju. Těm, kterém mám tak tolik ráda, to samozřejmě nevyčítám, takže se neomlouvejte :), jen mě zaráží, že se vás zapsalo tak málo.. Chtěla bych ještě zdůraznit pricipy tohoto třídění. Nemám čas tolik obíhat, protože se hodně učím a Van vlastní ještě jeden blog, kterému se plně věnuje. Tak jsem se rozhodla, že si nechám 15 blogů/stránek, kteří budou v Best Elite a ty budu navštěvovat pravidelně tak 3-4 krát do týdne. Ostatní, ve Favourite Sites budu navštěvovat pravidelně 2 krát do týdne. Rozhodně ne každý den! Komu se nelíbí, že je ve Favourite Sites a chtěl by být v BE, tak ať se ozve a já to přehodnotím. Jinak doufám, že všichni budou spokojení :)

BEST ELITE:
002. KimS* | tvd-fans.blog.cz
003. Dominika | ashleystar.blog.cz
004. Bella & Katherine | twilight-edwardbella.blog.cz
005. LanQka | damon-online.blog.cz
010. Lamia Le Morte | nina-dobrevfan.blog.cz
012. Krist | malese-fan.blog.cz
013. Basee!!Kris | basee.blog.cz
014. MisS°N° | la-dy-es.blog.cz (Adresa bude později změněna!)
015. Vampire Girl | vampire-diaries-serial.blog.cz
017. TY???

FAVOURITE SITES:
002. ♥katie♥ a >>Damie | vd-online.blog.cz
003. Belass & Deedou | the-vampire-diaries1.blog.cz
004. Elushka & Elbee | hotthevampirediaries.blog.cz
006. Verush@ | twilight-combs.blog.cz
009. Agi ♥ Kája | twilight--cullens.blog.cz
010. Belass | belass.blog.cz
011. Sookie | vampire-fangs.blog.cz
012. Majas | majas.blog.cz
014. Anya | kikusek2.blog.cz
015. Katherine. | only-tvd.blog.cz
016. TY??

ZAHRANIČNÍ STRÁNKY:

2×04 (Memory Lane / Flashback Episode) » Stills #3

27. září 2010 v 8:44 | Veronique* |  TVD 2 » EPISODE STILLS
Ještě dnes se objevily dvě nové fotky ze 4. epizody The Vampire Diaries, která bude odvysílána ve čtvrtek 30. září. Zachycují Katherine Pierce a Damona ve scéně, ze které už se pár fotek objevilo. Na tenhle díl se už moc těším.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com


Nina Dobrev » Photoshoot 009 - K Willardt (Part 4)

26. září 2010 v 22:03 | Veronique* |  ND » PHOTOSHOOTS
Tentokrát už třetí část photoshootu Niny Dobrev pro časopis Seventeen obohacená o jednu novou, krásnou fotku. Myslím, že je vážně povedená. Doufám, že jich bude ještě víc.

Rok: 2010

Počet fotek: 1

imagebam.com    imagebam.com  imagebam.com


Fotomontáž nebo Photoshoot?

26. září 2010 v 21:20 | Veronique*
Tak jsem tak přemýšlela, když jsem uviděla komentář od Chuy^^, jestli jsem ze sebe vážně neudělal trochu magora. Ta fotka v předchozím článku, kterou jsem nazvala novým photoshootem Niny Dobrev, je nejspíš jenom fotomontáž. Nikdy bych si to nemyslela, protože by to fotomontář musela být vážně perfektní a dokázala oklamat hodně lidí, nejenom mě. Schválně si to porovnejte. Posledních 15 minut jsem nestrávila ničím jiným než tím, že jsem ty dvě fotky porovnávala.

imagebam.com >> imagebam.com

Jaký na to máte názor Vy?

Nina Dobrev » Photoshoot 028 - Unknown

25. září 2010 v 14:36 | Veronique* |  ND » PHOTOSHOOTS
Tak tohle je ta nejkrásnější fotka, kterou jsem za dnešek viděla. Myslím, že by u mne vyhrála jako fotka roku. Je z nového photoshootu Niny Dobrev. Doufám, že se objeví i další, protože určitě budou stát za to!

Rok: 2010

Počet fotek: 1

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com


Ian Somerhalder - Photoshoot 004 >> 60, Part 11

25. září 2010 v 14:28 | Veronique* |  IS » PHOTOSHOOTS
Objevila se už 11. část photoshootu Iana Somerhaldera, která zahrnuje 4 nové foky. Myslím, že tenhle photoshoot je vážně nekonečný, ale je pořád jenom lepší a lepší. Ty první dvě fotky jsou nádherné!

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE