Spoiler >> Someone on The Vampire Diaries is homosexual

2. srpna 2010 v 7:30 | Van © |  Epizody - Spoilery

vampire-diaries-cz.blog.czObjevilo se další info o 2.sérii The Vampire Diaries.

Producent "TVD" Kevin Williamson chce mít ve své show homosexuální postavu.Nebude to Jeremy, Bonnie, Caroline, Matt ani Jenna. A nemůže to být ani Stefan, Elena nebo Damon, a to i přes to, že by to byl opravdu velký zvrat, protože by to byl konec milostného trojúhelníku.Takže si Wiliamson myslí,že do show přinese novou postavu,aby mohl tuto dějovou linii rozvést.

 "Je to jedna z těch věcí, které jsou potřeba k přírodnímu a bezproblémovému pocitu," řekl Williamson skupině reportérů 28. července 2010 v Beverly Hills v Kalifornii, kde byl na The CW's party. "Nechci, aby to byla postava, která přijde a konec.Chci, aby někdo přišel a měl důvod a cíl a opravdu tlačil příběh dopředu, to chci udělat, a jsou tak důležití pro příběh, že bez nich by to nešlo. To je to, co chci."

Homosexuální teenageři jsou pro Williamsona mimo showbyznys důležitým tématem. Podporuje GLSEN, vzdělávací síť pro homosexuály. "Sedím v zakulisí, čekám," řekl. "Čekám, která postava může být homosexuál? Která ne? Kde to bude vhodné? Jak tak mám postavu dostat? Nechci, aby to znělo, jako bych byl militantní, jako jako musí tam být homosexuální postava, i když jsem. Není to jen to, je to také rozmanitost. Vždycky mám pocit, že nemám ve své show dost rozmanitosti, a to je jedna z věcí, které si hledím. Chci v show všechny."

Využil televizní podporu pro podporu jejich problémů už dříve. V jeho posledním dramatu pro teenagery, Dawsonův svět, Jack (Kerr Smith) ve druhé sérii odešel. To to taky dělá těžší pro Vampire Diaries, protože se nechce opakovat. "Nechci dělat příběh, kde lidé odcházejí. Udělal jsem to v Dawsonově světě. Stejně moc, jak to rád dělám [homosexuální příběhy], chci být svěží a chci to dělat novým způsobem."

Nebude to ani vlkodlak. To by mělo být zřejmé. Tyler Lockwood se stane tento rok vlkem, ale nehledejte v tom nic víc.

Williamson také nebude žádnou postavu nutit, když ji budou potřebovat na něco jiného. Nebude to ani některá z hostujících hvězd. "Spousta postav přijde a budou to většinou ženy, takže by mohly být lesbičky, ale to příběhu jsem je vnesli z milostných zájmů. Jakmile jsou kola v pohybu, je těžké něco jen tak přidat, protože to chcete."

Ale on to opravdu chce - a nejen Williamson. Všichni ve Vampire Diaries chtějí homosexuální postavu.

Za článek děkuju vampire-diaries-serial (trochu jsem to poupravila).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 31. ledna 2011 v 17:09 | Reagovat

Ahojky, super blogísek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE