Srpen 2010

Sara Canning: "“We’re all really excited to come back this season.”

31. srpna 2010 v 14:22 | Veronique* |  SC » NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Sherwoodský park dostal nového krevního spojence a ona je den ode dne silnější. No dobře, ona není upír, ale Sara Canning, rodačka ze Sherwoodského parku, natáčí Upíří deníky, které vysílají televizní stanice CTV v Kanadě a CW ve USA. Sara Canning hraje v seriálu tetu Jennu, která po smrti své sestry a jejího manžela, pečuje o Elenu a narkomana Jeremyho. Žijí ve světě plném upírů, čarodejnic a dalších potenciálních nadpřirozených bytostí, o kterých je v seriálu zmínka především v první sérii. Sara se domnívá, že v druhé sérii Jenna stále nebude mít tušení o tom, že přítel Eleny je upír, přestože žije v Mystic Falls, ve městě, nad kterým se vznáší krvavý oblak smrti.

"Pořád se mě lidé ptají, kdy Jenna zjistí, že žije ve městě plné upírů. magie a jestli má vůbec ponětí, že do jejího domu se může dostat někdo tak nebezpečný jako je Katherine, ale já si myslím, že Jenna na to v nejbližší době nepřijde." řekla. "Myslím, že jeden z nejdůležitějších aspektů charakteru Jenny je, že nevěří ničemu, co doopravdy neuvidí. Je realistická."

Nicméně Canning řekla, že v téhle sérii se prozkoumají minulosti všech postav mezi které patří i Jenna, což by mohlo být vzrušující pro ni. Další co Sara řekla je, že všichni herci už jsou připraveni na vysílání druhé série, protože už je natočení skoro 10 prvních epizod.
"Myslím jako všichni herci v tomhle seriálu a všichni už se těšíme, až se uvidíme v televizi a jsme opravdu rádi, že jsme se k seriálu mohli vrátit." Upíří deníky jsou jeden z nejlepších seriálů tohoto i munulého roku, což dokazuje 7 vyhraných nominací na Teen Choice Awards. Nina, Ian a Paul si z Teen Choice Awards odnesli vítězný surf. "To bylo .. wow!" řekla Sara. "Byla to taková čest vidět v televizi, jak moji kolegové přebírají cenu za 7 nominací. Minulý rok jsme sotva vyhráli jednu cenu z People Choice Awards a teď tohle! Myslím si, že začátek serálu byl trochu kostrbatý, ale konec byl lepší a díky tomu jsme nejspíš vyhráli."

Hollyscoop´s Top 10 Sexiest TV Cast

31. srpna 2010 v 13:23 | Veronique* |  NEWS ABOUT SERIES
vampire-diaries-cz.blog.cz
Stránky Hollyscoop.com vyhlásila pořadí top 10 nejvíce sexy hereckých obsazení v seriálech. Nina Dobrev, Ian Somerhalder a Paul Wesley se s The Vampire Diaries umístili na 5. místě. Já myslím, že by si zasloužili i lepší pozici.

5. The Vampire Diaries
Upíři jsou vždy sexy a CW má prokázaný přehled o nabírání do seriálů až těch nejhavějších mladých herců v Americe, aby naplnili obsazení herců do seriálů. Ian Somerhalder a Nina Dobrev jsou dva z nejvíce exotických lidí, jaké jsme kdy viděli v televizi a my máme rádi boje mezi bratry o jednu dívku. The Vampire Diaries jsou v tomto směru reálně .. Jsou jako my.

Nina Dobrev about playing Katherine & Elena

31. srpna 2010 v 13:01 | Veronique* |  ND » NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
A Diaries doppelganger:
 Nina Dobrev pracuje dvakrát tak těžce díky tomu, že v druhé sérii The Vampire Diaries hraje jak Elenu, tak Katherine. Nina Dobrev řekla o své práci časopisu TV Guide: "Nespím, protože tolik natáčím, ale dělám to ráda, jestli je to náznak toho, že to bude kvalitní materiál," říká "Začíná to být tmavší a děsivější, ale zároveň více zábavnější pro mě. Jsem rozvněž tragická a utíkám od špatných věcí."

Nina Dobrev » Emmy Awards 2010 Red Carpet Fashion

31. srpna 2010 v 11:43 | Veronique* |  ND » NEWS
ClevverTV připravilo seznam nejlépe oblečených lidí červeného koberce na Emmy Awards 2010. Nina se umístila se svojí světle růžovou róbou na druhém méstě, hned po herečce Lee Michele, kterou můžete znát ze seriálu Glee. Redaktorka ClevverTV řekla o Nině: Nina Dobrev z The Vampire Diaries všechny překvapila na show se svým broskvovým, asymetrickým modelem od Zuhair Murad. Vypadala okouzlující s texturou šatů přes jedno rameno doplněné jikřícími náušnicemi.


Ian, Nina & Paul Thank The Vampire Diaries Fans for Their Support

31. srpna 2010 v 11:18 | Veronique* |  M » OTHERS
V tomto novém videu z letošního Comic-Conu děkují Ian Somerhalder, Nina Dobrev a Paul Wesley všem fanouškům za jejich podporu. Tohle video je zařazeno mezi bonusové materiály na DVD první série The Vampire Diaries, které mimochodem dneska vychází v Evropě. Pod videem máte můj (laický) překlad. Myslím, že tam mám i nějaké chyby, dyžtak mě opravte :)


Překlad:
Ian: Čau, jsem Ian Somerhalder z The Vampire Diaries a chtěl bych poděkovat všem fanouškům seriálu za jejich podporu a lásku. Děkuju.
Nina: Ahoj lidi, jsem Nina Dobrev a jenom bych chtěla říct děkuju všem fanouškům. Milujeme vás, vážíme se vás.
Paul: Čau, jsem Paul Wesley z The Vampire Diaries a děkuju všem fanouškům, že nás máte rádi. Děkuju.

1×19 & 1×22 » NEW Stills

30. srpna 2010 v 18:09 | Veronique*
Dnes se objevilo hodně fotek z první série The Vampire Diaries. Ty první byli z 15. epizody s názvem A Few Good Men a teď se ještě objevilo pár nových fotek z 19. epizody Miss Mystic Falls a z 22. finálové epizody jmenující se Founder´s Day. Některé už jsme měli možnost vidět, jenže tyhle jsou v HQ.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Courtney Ford: "I´m not afraid of Blood."

30. srpna 2010 v 17:44 | Veronique* |  NEWS ABOUT SERIES
vampire-diaries-cz.blog.cz
Courtney Ford se nebojí krve! Fordová vykrvácela v letošní sérii na Dexter jako vraždící dcera v seriálu Trinity Killer, nyní je ona ta, kdo bude studovat krvesaje v The Vampire Diaries jako upíří učeň. Courtney se včera objevila na každoroční show Emmy Awards a poskytla novinky o svém charakteru v seriálu The Vampire Diaries včetně toho, čím se bude v Mystic Falls zabývat.
"Hraju Vanessu Monroe, výbornou studentku Duke University, která pomáhá Alaricovi (Matt Davis), Damonovi (Ian Somerhalder) a Eleně (Nina Dobrev) s výzkumem Isobel. Je to opravdu pěkně zamotané."
Isobel, Elenina biologická matka a Alaricova žena, byla tak posedlá upíra, že přesvědčila Damona, aby se stala jedním z nich. Chystá se Vanessa požádat o stejnou věc jednoho z bratrů Salvatorových? Ani náhodou, jak to Courtney řekla: "Vanessa je konfliktivní, protože studuje tuto mytologii, která patří mezi zapomenuté povídky starých babiček, které tím strašily děti. Vanessa je velký skeptik. Polovina z ní v upíry věři, ale druhá polovina je k tomuto tématu skeptická. Je to její velký vnitřní konflikt." Když se na Emmy Awards Courtney zeptali, jestli její postava pomíchá nějaké vztahy, zažije romantiku, akci nebo drama v seriálu, řekla se smíchem: "Chtěla bych vám toho tak říct, ale nemůžu." Na této show byla Fordová společně s svým manželem Brandonem Routhem, kterého můžete znát jako Supermana a novináři se ho zeptali, zda plánuje objevit se v další sérii seriálu Chuck jako zváštní agent Daniel Shaw. "Ne, pokud já vím," řekl "ale rád bych se vrátil."

Malese Jow » Interview for Popstar Magazine

30. srpna 2010 v 16:51 | Van © |  NEWS ABOUT SERIES
vampire-diaries-cz.blog.cz
Představilka upírky Anny v The Vampire Diaries Malese Jow poskytla krátký rozhovor magazínu Popstar a vy si jej teď můžete přečíst. Malese mluvila hlavně o TVD :)

Popstar Magazine: Jak jsi začala s hraním?
Malese Jow:  Začalo to stovkami konkurzů. To byla spousta práce. Měla jsem domluvený seriál Unfabulous, ale do té role mě moc nechtěli, tak jsem čekala rok. Bojovala jsem za tuhle roli. Hrozně moc jsem ji chtěla.  Naštěstí to skončilo v můj prospěch. Musíte vytrvat. Musíte bojovat a mít dobrý přístup. Být v tom, protože to milujete.

Popstar Magazine: Minulý rok jste si zahrála v hitu The Vampire Diaries. Řekni nám o tvé postavě.
Malese Jow: Moje postava se jmenovala Anna. Přišla do seriálu v polovině 1. série a v její první epizodě se spřátelila s Jeremym, kterého hraje Steven R. McQueen. Všichni si mysleli, že je prostě normální dívka, pořád milá a nevinná, jenže v další epizodě  BUM - je to upírka! Netušila jsem, že budu upír! Přišla jsem první den na natáčení a oni na mě: "Dneska tě vybavíme tesákami a čočkami." A já na to: " To je super! Jsem nadšená!" Byla to skvělá postava. Jsem za ní moc vděčná.

Popstar Magazine: Jaké bylo pracovat s obsazením The Vampire Diaries?
Malese Jow:  Oni jsou jako jedna velká rodina.  Bylo to úžasné! Všichni jsme natáčeli v Atlantě a epizody byly vysílány ve stejnou dobu, co jsme natáčeli, neměli jsme žádný dům, kam bychom šli, takže kdykoliv jsme mohli, šli jsme společně do Grillu, někam do soukromí a dívali se na seriál společně. To bylo vážně super.

Vote for Nina Dobrev as Best Dressed Women at Emmy Awards 2010

30. srpna 2010 v 16:35 | Van © |  ND » NEWS
Jak asi většina z vás ví, včera se konala každoroční akce Emmy Awards 2010, na které se také samozřejmě objevila Nina Dobrev. Vy máte teď jedinou přílěžitost pro Ninu hlasovat v anketě o nejlepší šaty, kterou uspořádala stránka fabsugar.com. Nina soutěží z Jennifer Carpenter, Claire Danes, Kyrou Sedgwick a Annou Paquin. Já jsem samozřejmě hlasovala pro Ninu, potože měla rozhodně ty nejhežčí šaty a celkově vypadala perfektně. Všechny fotky z této akce naleznete ZDE. Pokud chcete hlasovat, můžete ZDE.

vampire-diaries-cz.blog.cz

Candice Accola on That Morning Show

30. srpna 2010 v 16:20 | Van © |  CA » NEWS
Objevila se dvě videa z That Morning Show, ve které byla hostem právě Candice Accola, která v The Vampire Diaries hraje Caroline Forbes. Candice mluvila hlavně o její hudební kariéře, natáčení TVD v Atlantě a o její postavě v seriálu Caroline Forbes. Candice to opravdu moc slušelo, byla krásně oblečená. Celou show uváděl Mark Long.


1x15 (A Few Good Men) - 3 NEW Stills

30. srpna 2010 v 16:09 | Van ©
Ahoj, tak jsem tu už teď. Večer nebudu mít čas, jsem šíleně unavená, takže půjdu hned spát. Jinak objevily se 3 novostaré fotografie z 15. dílu 1. série, na kterých je nám známý pár Matt (Zach Roerig) & Caroline (Candice Accola) společně s Elenou (Nina Dobrev). Díl nese název A Few Good Men, což ve volné překladu znamená Pár dobrých mužů :D. Musím říct, že tahle fotky jsou opravdu nádherné <3 navíc v dokonalé kvalitě.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Nina Dobrev at 62nd Emmy Awards 2010 [VIDEO]

30. srpna 2010 v 13:49 | Veronique* |  ND » CANDIDS & APPEARANCES
Jak Ian Somerhalder napsala na Twitter, Nina je velmi talentovaná herečka, zpěvačka i tanečnice. Svým talentem přispěla na show Emmy Awards 2010, která se konala včera v noci. Nina tancovala a zpívala na show společně s hereckým týmem ze seriálu Glee v tomto složení: Amber Riley, Jane Lynch, Tina Fey, Joel McHale, Jimmy Fallon, Cory Monteith, Chris Colfer, Jorge Garcia a Nina Dobrev. Nina se v tomto videu, které zachycuje i přímý přenos ze show, objeví až po třetí minutě. Dokonce tam i zpívá. Za video děkuji Nina Dobrev Network.


Nina Dobrev at 62nd Emmy Awards 2010 [The Show]

30. srpna 2010 v 13:21 | Veronique* |  ND » CANDIDS & APPEARANCES
Jak už jsem včera psala, Nina včera na Emmy Awards tančila a zpívala. Nebylo ale jisté, jestli bude zpívat sólo nebo v někým jiným. Na show nakonec zpívala a tancovala se skupinou herců ze seriálu Glee.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Nina Dobrev at 62nd Emmy Awards 2010 [Red Carpet & Governon´s Ball]

30. srpna 2010 v 13:09 | Veronique* |  ND » CANDIDS & APPEARANCES
Tak takhlo je pro mě šok! Tyhle fotky jsou to nejhezčí, co můžu dneska vidět. Já nemám slov! Nina je naprosto nádherná a dokonalá. To, jak je Nina nádherná je nepopsatelné. Tyhle fotky jsou z červeného koberce, kde herci pózovali, ještě předtím, než začala show a posledních 5 fotek je z Governon´s Ball, z akce, která by se dala přirovnat k After-Party.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Nina Dobrev Will Be Dance And Sing at Emmy Awards 2010!

29. srpna 2010 v 21:02 | Veronique* |  ND » NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Dnes se objevila tato fotka, která nám symbolizuje to, že se Nina dnes večer objeví na předávání cen Emmy Awards 2010. Tahle akce je rozdělena do několika částí a Nina se bude účastnit části Primetime Emmy Awards. V téhle části se vyhlašují výsledky a přímý přenos je vysílán na amerikckých televizních stanicích jako je FOX, která tenhle rok vysílala i Teen Choice Awards.
 Na téhle fotce je vidět, že Nina má společně s Leaou Michelle, americkou herečkou a zpěvačkou, která se proslavila v seriálu Glee, šatnu číslo 4. Na akci, která je obdobou Oscarů a poprvé byla vyhlášena v roce 1949, se má objevil i Ian Somerhlader.

Objevila se už i jedna fotka Niny a Kathy Griffin z Pre-Party a Ian Somerhalder napasal na svůj Twitter, že Nina bude na show zpívat a tančit! Wow!
___________________________________________________________________________________________________

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Release Dates of 10 Episodes of The Vampire Diaries, Season 2

29. srpna 2010 v 12:41 | Veronique* |  NEWS ABOUT SERIES
vampire-diaries-cz.blog.cz
Pokud do seriálu nezasáhne v průběhu dalších tří měsíců nějaká imořádná událost, která by pozastavila vysílání, měla by se následujících 10 epizod včetně té první vysílat v těchto datech. V listopadu už se blíží Vánoce, takže nevím, jestli nebude nějaká vysílací přestávka jako to bylo letos na jaře.

2×01 - /The Return/ 9. 9.
2×02 - /Brave New World/ 16. 9.
2×03 - /Bad Moon Rising/ 23. 9.
2×04 - /Memory Lane/ 30. 9.
2×05 - /No name/ 7. 10.
2×06 - /No name/ 14. 10.
2×07 - /No name/ 21. 10.
2×08 - /No name/ 28. 10.
2×09 - /No name/ 4. 11.
2×010 - /No name/ 11. 11.

Nina Dobrev at 62nd P.F. Chang’s Home Menu Frozen Moments Gift Lounge (28. 8. 2010)

29. srpna 2010 v 12:32 | Veronique* |  ND » CANDIDS & APPEARANCES
Nina Dobrev se včera účastnila 62. ročníku akce P.F. Chang's Home Menu Frozen Moments Gift Lounge. Zatím se objevily jenom dvě fotky, ale doufám, že jich bude i více. Nina nebyla nijak slavnostně oblečená, měla jenom sportovní džíny, tílko a kšiltovku, přesto jí to sluší :)

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Maiara Walsh in The Vampire Diaries?

29. srpna 2010 v 7:11 | Van © |  NEWS ABOUT SERIES
vampire-diaries-cz.blog.cz
Tato informace ještě není úplně potvrzená, ale je možné, že herečka Maiara Walsh (Cory v Casa Branca, Mean Girls 2) bude hostující hvězda v The Vampire Diaries. Včera totiž na svůj twitter napsala, že se vrací do Atlanty kvůli TVD. Bližší informace se snad brzy dozvíme.
Maiara se narodila 18. 2. 1988 ve Washingtonu. Její matka je Brazilčanka a otec Američan. Je americko-brazilská herečka a také zpěvačka, která se se svým hlasem proslavila na ABC show. Její rodina se přesthovala ze São Paulo do Simi Valley v Californii. Díku tomu umí Maiana jak portugalsky, tak španělsky a anglicky. Pravidelně se začala objevovat jako Meena Paroom na Disney Channel v sitcomu Cory in The House. Tonto rok se na televizní obrazovky dostal její nový seriál The Secret Life of the American Teenager a příští rok bude mít premiéru její nový film Mean Gilrs 2. Díky jejímu širokému úsměvu si jí můžete pomatovat i z 6. série Zoufalých manželek, kde hrála Annu Solisovou.

vampire-diaries-cz.blog.cz

Ian Somerhalder in "Lost" Magazine #2

29. srpna 2010 v 6:58 | Van © |  IS » NEWS
Objevil se jeden nový scan z magazínu "Lost", ve kterém se Ian Somerhalder objevil spolu s dalšími herci ze seriálu Lost (Ztraceni). Jeden scan už tady je a to ZDE. Iana tam nejde moc vidět, ale myslím, že ho každý pozná :)

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

DVD Bonus Material » BTS

29. srpna 2010 v 6:45 | Van © |  NEWS ABOUT SERIES
Objevilo se pár dalších nových bonusových videí z DVD pro 1. sérii The Vampire Diaries. V prvním videu můžete vidět přeměnu Iana v upíra, ve druhém videu je casting na roli Eleny a Damona a ve třetím casting na roli Stefana. Všechny tři videa jsou úžasné :)

Pokud vám video nejde spustit přehrajete si ho ZDE!

______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE