MTV: "Minute after Minute" at Panel of The Vampire Diaries

26. července 2010 v 16:16 | Veronique* |  NEWS ABOUT SERIES
vampire-diaries-cz.blog.cz
MTV na svých stránkách zveřejnilo článek "Minutu po miutě", který přesně po minutách ukazuje na to, jak odpovídali herci z TVD na panelu seriálu na Comic-Conu. Některé odpovědi jsou dost spoileroidní. Stojí za to si to přečíst :)

16:30 - Marcos Siega vede panel pro The Vampire Diaries. Začali vysílat promo video k první dílu 2. série.
16:35 - Přišel Ian, který způsobil velký rozruch a jásot především u fanoušků. Po něm dorazili Nina a Paul.
16:39 - Přichází Kevin Williamson a řekl, že nám prokáže, zda z Jeremyho bude upír nebo ne. To byla největší zábava.
16:40 - Přišla Julie Plec a oznámila, že Tylerova matka přemezme povinnosti starosty v Mystic Fall poté, co její manžel zemřel. Kevin řekla, že fanoušci asi podle knížek vědí o zajímavém rodokmenu Lockwoodů, o kterém se Tyler dozví v příští sérii. Poté přijede do města na pohřeb jeho strýc Mason Lockwood. Ten může mít hodně odpovědí.
16:43 - Kevin řekl, že Stefan si s Katherine promluví z očí do očí již v první epizodě. Nina řekla, že si ráda jako Katherine hraje na zlou holku a láme srdce. Kevin řekl, že je Nina šílená a děsivá stejně jako Katherine.
16:44 - Paul je přesvědčen, že lidská pokušení nebo čerstvá krev Stefana nikdy neopustí. Kevin nesdělil, jestli se bude opět Stefan projevovat z té špatné stránky. "Naučím vás hrát Paula," řekl Ian
16:45 - Ian řekl, že ten milý a hodný Damon ho obtěžuje. Neví, jak ho zahrát dobře. Řekl, že jeho oblíbené scény jsou ty, kde Damona hraje jako veselého podivína.
16:45 - Julie říká, že vlasy Paula Wesleyho mají vlastní telefonní číslo. Nina dodává, že Paul má nejlepší vlasy ve vrtulníku. Kevin říká, že Paul má nejlepší vlasy. Ian řekl, že jsou abnormální. Dav řval smíchy.


16:48 - Má Michael jako Tyler dát přednos Mattovo mámě před Caroline nebo Bonnie? Steven odpověděl, že Caroline a rychle chtěl změnit téma.
16:51 - Michael říká, že byl zděšen, protože nechtěl, aby jeho transformace byla stažena z nějakého jiného seriálu nebo filmu. Kevin řekla, že je těžké naplánovat celý pracovní týden. Také vyprávěl, že už jednou dělal film s vlkodlaky. Další jeho velký plán je právě postava Tylera, kterou chce jako vlkodlaka zviditelnit.
16:52 - "Každý z nás jednou zemře," říká Steven. Kevin řekl, že v další sérii zase někdo umře, protože je to nutné k zachování příběhu, ale postupem času z toho nakonec upadne, protože nečekal takovou reakci na konec působení Malese Jow v seriálu.
16:54 - Bude Damon v příští sérii zlý nebo dobrý? Na to je podle Kevina Williamsona složitá odpověď.
16:55 - Steven chce vědět trohu víc o Jeremym. Julie řekla, že jeho cesta za člověkem bude ještě hodně dlouhá.
16:56 - Matt řekl, že by chtěl mít sexuální scénu s Jennou.
16:58 - Paul řekl, že Stefan je povinen k tomu pít krev. Paul řekl, že chodí pravidelně darovat krev a že by občas chtěl být jako skutečný upír.
16:58 - Všichni žertovali o předchozí zprávě.
16:59 - Nina řekla, že by ráda viděla zápasy mezi Katherine a Elenou. Řekla, že je ráda hraje.
16:59 - "Chci vidět flashback z 80. let, vidět Stefana a Stevena tancovat," řekl Paul Wesley a dodal, že to myslí absolutně vážně.
17:00 - Michael by chtěl více scén, kde by díváci řvali "Awww". Bylo by zajímavé vidět, jak spolu zápasí dva staré rody. Salvatorovi a Lockwoodovi.
17:00 - Julie a Kevin řekli, že v druhé sérii bude více flashbackových epizod.
17:02 - Fanoušek se Niny zeptal, který z bratrů Salvatorů je atraktivnější. "Stefan je velmi atraktivní díky své dobré životní podmínce a nespoutanou láskou k Eleně. Damon je atraktivní, protože je legrační a spontální. Paul dodal, že Stefan má více zubů.
17:03 - Další fanoušek se Niny zeptal, který z bratrů je nejméně podobný svojí postavě. "Paul stojí nohama pevně na zemi a je zábavný. Ian je stejně jako jeho hrdina. Láska je oba spojuje a oba se do svých postav vžili."
17:06 - Ian řekl: "Nedokážu posoudit Damona, protože je na něm něco špatně. Nevím, co s tím herec může udělat. Je to zajímavá cesta s Damonem."
17:08 - Nina vtipkovala, zda opravdu existují upíří a poté začala vyprávět o kouzlech speciální techniky.
17:09 - Marcos řekl, že zuby nejsou upravovány počítačově. Kevin dodal, že strážný mohl být viděn tam, kde zuby schovávají.
17:10 - Nina řekla, že kontaktní čočky  jsou potřebné k post-produkci. Paul řekl, že nepoužívají kontaktní čočky, ale CGI technologii. Marcos vtipkoval, že v této technologii byly vytvořeny jejich brišní svaly.
17:11 - "Jste nejlepší! Děkuji Vám," řekla Nina davu. Paul poznamenal, že tento rok je na Comic-Conu mnohem více lídí a je tu celkově lepší atmosféra než minulý rok.
17:12 - Paul chtěl pomoct Ianovi ačkoliv fanoušek mu řekl, že něco leží pod ním. Paul to dal fanouškovi a ti propukli ve strašný jásot.
17:13 - Kevin vymyslel překvapení a ukázan fanouškům předzvěst toho, co je čeká 9. září.

Překlad je můj. Prosím kopírujte s mých zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romča ツ Romča ツ | Web | 26. července 2010 v 16:50 | Reagovat

rozhodně moc ráda spřátelím ;) !

2 Lamia Le Morte Lamia Le Morte | Web | 26. července 2010 v 17:16 | Reagovat

Svaly mají kluci pravý, tím jsem si jistá xDD A souhlasím, letošní Comic-Con je o 10000000000% lepší ;)
A i já doufám, že mezi Ninou a Ianem bude něco víc, než přátelství, ale kdo ví..? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE