Červenec 2010

Official Soundtrack of The Vampire Diaries

31. července 2010 v 12:53 | Veronique* |  NEWS ABOUT SERIES
Avatar by Basee!!Kris
Chris Mollere v interview pro BiteOnThis řekl, že celý soundtrack ze seriálu by měl vyjít jako CD do obchodů již 12. října tohoto roku! Album bude obsahovat písničky, které zazněly v první sérii The Vampire Diaries a v první epizodě druhé série. Jako vydavatel cd bude studio EMI. Oficiální seznam a obal bude ještě zveřejněn. Rozhodně se máme na co těšit!
Avatar, který je vlevo jsem dostala jako dárek od Bee :)

New Vampire Diaries Season 1 Extended Trailer

31. července 2010 v 10:40 | Van © |  Videa - Webclips, Promo
Pomalu se blíží 2. série "TVD" a tak stanice CW připravila toto video s nejlepšími scénami 1. série pro připomenutí. Video stojí vážně za shlédnutí :).


Ian Somerhalder - Photoshoot 004 >> 60, Part 6

30. července 2010 v 15:36 | Veronique* |  IS » PHOTOSHOOTS
Další nově zveřejněné fotky Iana Somerhaldera jsou už 6. část v pořadí celého photoshootu. Musím říct, že si mi ten photoshoot začíná čím dál více líbit. Například tyhle čtyři fotky jsou naprosto dokonalé :)

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Ian Somerhalder - Vogue (Italy)

30. července 2010 v 15:25 | Veronique* |  IS » NEWS
V italském červencovém vydání časopisu Vogue se objevila jedna fotka Ian Somerhaldere, kterou nafotil společně s Kerry Hallihan. Ta jedna fotka je vážně zajímavá. Moc se mi líbí :)

imagebam.com  imagebam.com

Poster 002 » Katherine Pierce

30. července 2010 v 15:21 | Veronique* |  TVD 2 » POSTERS
Objevil se zcela nový plakát k druhé sérii The Vampire Diaries. Je na něm jenom Katherine, ktará se do Mystic Falls v druhé sérii vrátí. Překlad nápisu na plakátu zní: "Věci jsou asi opravdu ošklivé."

imagebam.com

Poster 001 » Love Tringle

30. července 2010 v 15:10 | Veronique* |  TVD 2 » POSTERS
Na Comic-Conu se objevil nový plakát týkající se druhé série The Vampire Diaries. Jsou na něm samozřejěm Elena, Stefan a Damon. Vypadají všichni vážně nádherně. Kvalita je ale příšerná, protože plakát ještě nebyl oficiálně vydán.

vampire-diaries-cz.blog.cz

Spoiler >> The Salvator Brothers vs. Werewolves

30. července 2010 v 13:31 | Veronique* |  Epizody - Spoilery
vampire-diaries-cz.blog.cz
Máte nějakou novinku ohledně druhé série The Vampire Diaries? - Tara

Mickey: Přítomnost vlkodlaků v Bon Temps, ehm v Mystic Falls vytvoří nepříjemného spojence v bratrech Salvatorových a Alaricovi, kteří budou stát proti vlkodlakům. "Nejvíce se mi na Damonovi a Alaricovi líbí asi to, že jsem oba beznadějní romantici zaslepení láskou," řekl nám Ian Somerhalder. Taky očekáváme příjezd studentky Vanessy z Duke University, která studovala vlkodlaky a bude pomáhat Alaricovi.

The Vampire Diaries’ Julie Plec: The Love Triangle Becomes a Square

30. července 2010 v 11:01 | Van © |  Epizody - Spoilery
www.vampire-diaries-cz.blog.cz
Druhá série bude opravdu hodně zajímavá :).

Upíří mrška Katherine Pierce, která v roce 1864 proměnila bratry Salvatory Damona a Stefana v sexy upíry, je zpátky v Mystic Falls - a věřte, že je připravená spůsobit mnoho problémů. Výkonná producentka Upířích deníků Julie Plec ukazuje, že zatímco kluci objeví její skutečnou identitu velmi rychle, milostný trojúhelník bude velmi složitý, protože vlastně nebudou vědět, koho ve skutečnosti milují-Jestli Elenu nebo Katherine.

TV Guide: Nina Dobrev bude hrát dvě postavy najednou,což si bude velmi užívat...
Julie Plec: Nina je jeden z nejlaskavějších lidí na světě a dělá si legraci, že Katherine je vlastně ona sama v televizní show "Saturday Night".Nina je rozhodně divoká, ale není zlá, manipulační, ani žádný troll! Nina je schopná hrát nachvíli hodnou a láskyplnou holku, a zachvíli už být manipulační a sexy mrcha! 
TV Guide: Co je cílem Katherine Pro 2.sérii?
Julie Plec: Katherine chce hlavně dokázat, že Stefan miluje Elenu jenom proto, že vypadá stejně jako ona. Chce, aby v jejich vztahu byl zádrhel=ona. Nepočítala však s city Damona k Eleně. Nevěděla že je Elena pro něj tak důležitá. Katherine se snaží do všeho vtrhnout, aby narušila jejich pouta, ale tím se trojice ještě více sblíží. Elena bude chtít pomoct Stefanovi ovládat své city ke Katherine a někde uprostřed série jí začně pomáhat i Damon.
TV Guide: Jak dlouho bude Salvatorům trvat, než zjistí, že je Katherine zpátky?
Julice Plec: Oba to zjistí během 15ti minut prvního dílu. Damon si uvědomí, že to byl podraz a Stefan se s Katherine setká tváří v tvář. Legrace však bude - a pro fanoušky Stefana a Eleny zklamání - že Stefan zareaguje úplně jinak, než Damon. Bohužel to však nebude na dlouho.
TV Guide: Strávila jste celou první sérii až do Founders Day psaním scénáře. Co bude obloukem v druhé sérii?
Julie Plec: Na rozdíl od fanoušků jsem si Founders Day velice užila. Měla jsem ráda to napětí. Nejdřív jsme chtěli udělat něco podobného, ale nakonec je to něco úplně jiného.
TV Guide: Proč jste se rozhodli zabít Annu?
Julie Plec: Udělali jsme to za záměrem, který byl zaměřený především na Jeremyho a Damona. Pro Jeremyho, protože se musel odpoutat od další osoby, kterou miloval a to ho vedlo k radikálnímu rozhodnutí, a pro Damona, protože se v něm ukázalo lidství. Viděl ji umírat a chtěl jí pomoct, ale nemohl. Někde v něm se to při téhle scéně zlomilo. Udělali jsme čistý řez.
TV Guide: Jeremy se nyní ponoří do upířího světa. Co ho tedy čeká?
Julie Plec: Neřeknu Vám, co se s ním bude dít v jiném stavu, než že bude živý. Bez ohledu na to, co ve finále udělal, ponoří se do druhého světa a všechno začne vnímat jinak, s jinými pocity. Bude tak nějak hledat svůj úkol na světě. Ze ztrát, které utrpěl - Anna, Vicki, jeho rodiče - se poučil, ale bolest nezmizí. Jeho touha ukončit svůj život bude hodně silná, ale někdo mu pomůže.
TV Guide: Jak moc se budete držet knih? 
Julie Plec: Ironií je, že čím hlouběji se dostáváme do druhé série, tím víc se oddalujeme od knih. Samozřejmě zachováme strukturu, budeme dodržovat důležité momenty, které se v knize udály, ale jinak se pro show odkláníme, aby to diváky bavilo!

Paul Wesley v "Sexy Týmu" dnes na NOVĚ!

29. července 2010 v 17:36 | Veronique* |  PW » NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Paul Wesley se dneska večer po skončení Tudorovců objeví na NOVĚ ve filmu Sexy Tým. V americkém originálním názvu se film jmenuje Cloud 9. Tento film vznikl v roce 2005 pod vedením režiséra H. Basila.

Název: Cloud 9, Sexy Tým
Výroba: USA
Rok výroby: 2005
Žánr: Komedie
Délka: 90 minut
Režie: H. Basil
Datum vysílání: 29. 7. 2010, 23:00 h.

Popis:
Postavit družstvo plážového volejbalu z krásných striptérek možná není nápad k zahození.Kdysi býval Billy Cole úspěšným filmovým milovníkem, dnes už je jeho kariéra minulostí stejně jako nejlepší léta života. Topí se v dluzích a zoufale se snaží najít způsob, jak se dostat k penězům. Všechny plány, které dá dohromady s kamarádem, řidičem limuzíny Tenspotem, však selžou. Jednoho večera ho však osvítí nápad, když vyrazí do svého oblíbeného striptýzového baru, kam chodí kvůli skvělému jídlu. Jedním okem sleduje tančící striptérky a druhým v televizi zápas plážového volejbalu. V jednom okamžiku se vše spojí a Billy se rozhodne sestavit profesionální tým z nejkrásnějších a nejsvůdnějších striptér ek. Vůbec nevadí, že budou prohrávat. Důležité je, že jejich zpocená pružná těla budou pod slunečními paprsky dostatečně sexy. To je to, co přitahuje pozornost a peníze. A skutečně. Sličné, spoře oděné krásky mu brzy začnou přinášet slušné zisky bez ohledu na to, zda vyhrávají, nebo ne.  (Více v celém článku)

TVD - Photoshoot 012 >> Comic-Con 2010

29. července 2010 v 16:44 | Veronique* |  Seriál - Photoshoots
Ian Somerhalder, Paul Wesley a Nina Dobrev pózovali na Comic-Conu pro časopsi Tv Guide, který příští měsíc vydá speciální číslo časopisu o letošním Comic-Conu. Tyhle "kabinkové" fotky jsou vážně dokonalé. Doufám, že se objeví další :)

imagebam.com  imagebam.com

Nina Dobrev - BRAVO (Germany)

29. července 2010 v 16:30 | Veronique* |  ND » NEWS
O Nině Dobrev vyšel článek i v německém BRAVU. Nadpis článku zní: "Kráska a zvíře." V podnadpisu je vedle fotky Niny, Iana a Paula napsáno: "Její herečtí kolegové nejsou jediní, kdo jí obletuje." Může to být zajímavý článek, ale kdo ví, co z toho je pravda.

imagebam.com  imagebam.com

Nina Dobrev - BRAVO (Bulgaria)

29. července 2010 v 16:20 | Veronique* |  ND » NEWS
Díky nina-dobrev.us máme k dispozici scany ze zahraničního BRAVA, kde o Nině vyšel velký článek. Na již zmiňovaných stránkách nina-dobrev.us píšou, že tyto scany jsu z německého vydání, ale ty nápisy a celý článek je napsaný v azbuce a je to v Bulharštině. Na hlavní stránce stojí: "Nina Dobrev - hvězdný scanner. Přátelé, láska, styl a kariéra. BRAVO sledovalo život roztomilé dívky z televizního seriálu o upírech."

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Nina Dobrev » Photoshoot 023 - R Astudillo

29. července 2010 v 10:12 | Van © |  ND » PHOTOSHOOTS
Objevila se 1 fotka z photoshootu který Nina pravděpodobně nafotila na letošním Comic Conu pro časopis TV Guide. Je to úžasná fotka :D. Snad se jich objeví víc...

Rok: 2010

Počet fotek: 1

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com


Spoilers >> By Kevin Wiliamson

29. července 2010 v 9:07 | Van © |  Epizody - Spoilery
vampire-diaries-cz.blog.cz
Kevin Wiliamson prozradil na akci Comic-Con několik novinek k 2.sérii The Vampire Diaries ke 4. epizodě. Vypadá to docela zajímavě :).

"Nechci toho moc prozradit. Můžu však říct, že ve čtvrté episodě 2. řady se vrátíme do roku 1864. Budeme pokračovat v příběhu našeho oblíbeného tria - Stefana, Eleny a Damona, protože jejich dávný příběh ještě není zdaleka u konce. Ukážeme také, jak se Katherine dostala do Mystic Falls a proč tam vlastně přišla. Příběh má i další stránku, o které ještě nikdo zatím neví. Bude to dost velké překvapení. Poznáme skutečnou Katherine."

Nina Dobrev - Twitter Photos 005

28. července 2010 v 20:52 | Veronique* |  ND » PERSONAL PHOTOS
Nina Dobrev zaktualizovala své fotky na Twittere. Přidala novou fotku své kočky, fotku z Comic-Conu, když poskytovali rozhovor pro MTV, další fotku, kde je Nina s Julií Plec. Předposlední fotka zachycuje zvířátka, která si můžete adoptovat na PETA.com. A k poslední fotce, kde je Nina se svou kočkou, je i komentář: "Moje dítě u veterináře ... Malá Jamalicious není dobře. Pošlete ji pozitivní energii a podporu!"

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Ian Somerhalder: "Damon´s Not Happy It Was Katherine He Kissed"

28. července 2010 v 17:17 | Veronique* |  IS » NEWS
Ian Somerhalder na Comic-Conu v rozhovoru pro MTV NEWS řekl, že Damon nebyl šťastný, když políbil Katherine. Celý rozhovor najdete ve videu, kde mimo Iana mluví i Nina Dobrev a Julie Plec. 
"Mohu jednoznačně říct, že Damon nebude šťastný, až zjistí, že políbil Katherine místo Eleny. Bude s největší pravděpodobností velice rozhořčen," řekl Ian.


TVD - Photoshoot 011 >> Comic-Con 2010

28. července 2010 v 16:57 | Veronique* |  Seriál - Photoshoots
Herci z The Vampire Diaries (Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Michael Trevino, Steven R. McQueen a Matt Davis) pózovali na letošním Comic-Conu pro časopis Entertainment Weekly. Je to perfektní fotka, škoda jenom, že Nina stojí moc vzadu a není tam moc vidět. Ale zase Ianovi a Paulovi to tam naopak strašně sluší :)
vampire-diaries-cz.blog.cz

Tyler´s Moon & Amiee >> Spoilers

27. července 2010 v 12:48 | Veronique* |  Epizody - Spoilery
vampire-diaries-cz.blog.cz
Debra Birnbaum, redaktorka Tv Guide se na WB Party setkala s Ianem Somerhalderem a zeptala
se ho na jeho poslední polibek v seriálu. Ian jí řekl, že Damon nevěděl, že líbá Katherine a že ví, že se to stejné stane i v prvním dílu druhé série.

Další spoiler nám přináší nějaké nové novinky o Tylerovi a nové postavě v seriálu:
Ve třetím dílu druhé série se poprvé objeví sladká Aimee, sladká, flirtující a schopná dívka, která chce na svoji stranu dostat Matta. Tím pádem se jejím i Mattovo úhlavním nepřítelem stane Caroline, která později najde otevřenou náruč u Tylera. Zpátky k Amiee - režiséři řekli, že musí dobře vypadat v bikinách, jejich představy se ale asi ještě nevyplnily, protože konkurz na její postavu stále probíhá.
Ve stejné epizodě Tyler uspořádá menší párty, ale při úplňku, což může být děsivé a zajímavé zároveň..

Interview for TV.com on Comic-Con

27. července 2010 v 12:19 | Veronique* |  NEWS ABOUT SERIES
TV.com, která byla po celou dobu na Comic-Conu udělala rozhovor s Ninou, Paulem, Stevenem a Julií Plec. Redaktorka se ptali Julie, jak pracovala na seriálu, a jestli nepřirovnává seriálu k Twilight.


20,000 Visitors!

26. července 2010 v 21:17 | Veronique* |  DIARY
Ani jsem nemyslela, že to přijde tak rychle a za půlrok, co tento blog vedu, budu mít konečně 20, 000 návštěvnost. Vážně Vám všem i za spoluadminku Van, která na týden odjela, děkuju za to, že sem pořád chodíte a podporujete mě. Doufám, že to tak bude i nadále :)
vampire-diaries-cz.blog.cz
______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE