Nina Dobrev - Interview for "Jezebel"

13. června 2010 v 14:15 | Werushka |  ND » NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Jezebel: O herectví jste se začala zajímat již v raném věku, proč?
Nina: Já jsem vždy byla sociální dítě. Moji rodiče někdy nevěděli, co se mnou dělat, protože jsem měla plno energie a kamarádi za mnou mohli codit jenom domů. Začala jsem dělat gymnastiku a tancovat balet a tak jsem ze sebe tu energii vydala. Potom jsem šla do školy v Kanadě, kde studoval můj otec divadlo, hudbu a tanec a uvědomila jsem si, že jsem doopravdy šťastná.

Jezebel: Proč herectví?
Nina: Divaldo byla asi moje nejoblíenější věc, co jsem kdy dělala a bylo to něco, kde jsem se cítila komfortně. Ráda jsem vytvářela postavy, napodobovala různé scény, kde má být jiný člověk a zkoumala jsem je sama. Sledovala jsem film a představovala jsem si v těch rolích sama sebe, přestože jsem neměla v ruce scénář.

Jezebel: Když vám bylo 16, dostala jste velkou roli v seriálu Degrassi: The Next Generation. Jak to změnilo váš život?
Nina: Uvědomovala jsem si, že to bylo skvělé. Došlo jen k několika epizodám. Přesto mě to naučilo být na place a chovat se tam před kamarou. Pak to zkončilo. Za čtyři roky zkončilo Degressi a já jsem "opustila" Hollywood a čekala jsem na další hereckou příležitost. Mnoho lidí, kteří začínají s keriérou v mladém věku ztrácejí smysl pro realitu, ale já na to neměla čas, aby jsem se chovala jako normální dítě, protože jsem dělala to, co jsem milovala.


Jezebel: Jak je možné, že jste dostala roli v The Vampire Diaries?
Nina: Když jsem zkončila s Degrassi, tak jsem se rozhodla odletět do LA na konkurz do první epizody TVD (Pilot). Držela jsem scénář v rukou a byla jsem jim nadšená. V den konkurzu jsem byla nemocná a režiséři do mě nevkládali moc šancí. Potom mi řekli, že se seriál bude natáčet v Kanadě a posali mě domů. Jeden z režisérů mě ale zastavil a řekl mi, ať sebe nahraju na video, až budu zdravá a povím toho o sobě co nejvíce. Byl to běh na dlouhou trať a já musela hodně bojovat za svojí roli v seriálu, protože hodně dívek chtěla hrát Elenu stejně jako já. Měla jsem hodně šťastí a stále mám pocit, že jsem dostala to nejdůležitější - roli v televizi.

Jezebel: Co se vám líbí více: Být obletovaný dvěma upíry nebo hrát dvě role najednou?
Nina: Miluju hraní dvou rolí. Jednu je to milá a usměvavá holka a podruhé šílená, vražedkyně a ještě k tomu upírka. V mnoha seriálech jsem tuto šanci neměla. Hrála jsem pěknou holku Miu v Degrassi, ale Katherine má proti ní výhodu, protože jse nikdy neměla šanci hrát takový charater. Takže je to pro mě výzva. Nová a vzrušující.

Jezebel: První série byla epocha. Co můeme čekat od té druhé?
Nina: Bude stále více intenzivnější. Od Katherine jsem mluvili ve 22. epizodách a teď je zpět a my můžeme vidět, jaké jsou následky jejích vražd, chování a bolesti, kterou způsobila. To vše se zvýší v druhé sérii.

Jezebel: Jak často ovlivňuje seriál váš soukromý život?
Nina: To je zajímavé, va většině městech jsem více poznat. Být řeba v Atlantě je neuvěřitelné požehnání - o něco menší město, lidé jsou milí a jídlo vynikající. Miluju to tam! Mnoho lidí ví, že děláme v Decaturu, ale když mě lidí požádají o autogram tady, tak je to milé.

Jezebel: Máte nějaké oblíbené místo v Atantě?
Nina: Mám ráda rustiální jídlo, což je velký problém, protože musíte mít na natáčení ormu jídla. Mám ráda městské Licks. Midtownova kuchyně je také skvělá! Ale je ještě mnoho míst v Atlantě, které ještě nejsou objeveny, protože natáčení trvá 15 hodin denně.

Jezebel: Na podzim se vrací TVD a vy se máte objevit ve filmu se Samuelem L. Jacksonem. Jaké jsou vaše další plány?
Nina: Vždycky jsem chtěla zkoušet co nejvíc nových rolí, takže je mi jedno, zda to bude nová generace, drama nebo romantická komedie. Chci dělat film, které se mi líbí. Nevím, co přesně budoucnost přinese, ale jsem velmi vzrušená jí vidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krist *Affs* Krist *Affs* | Web | 13. června 2010 v 14:28 | Reagovat

děkuju :) zjímavej rozhovor :)

2 Agi ♥ Kája Agi ♥ Kája | Web | 13. června 2010 v 15:31 | Reagovat

moc hezké, já ty rozhovory mám hrozně ráda..

3 Elena*//Your Afiii♥ Elena*//Your Afiii♥ | Web | 13. června 2010 v 16:17 | Reagovat

Pekny rozhovor. Umis dobre prekladat:)

4 LanQka LanQka | Web | 13. června 2010 v 17:18 | Reagovat

skvělý rozhovor :-D

5 Christine Christine | Web | 13. června 2010 v 17:43 | Reagovat

Ahojky. Máš překrásný blog o skvělé herečce. Chtěla bych se zeptat zda spřátelíš. Můj blog sice teprve začíná ale jsem v blogovém světě znalá. Už bloguju přes dva roky.U mě na blogu je článek který by sis měla asi přečíst. Díky pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE