Květen 2010

1. Třídění Affs! ~ Nábor nových Affs

29. května 2010 v 16:21 | Veronique*
Rozhodla jsem se zorganizovat 1. třídění sbé na tomto blogu. Já osobně nejsem zrovna příznivcem třídění, ale mám hodně sbé, které na tento blog vůbec nechodí. Přála bych si mít v tom pořádek, a proto vás roztřídím do skupin Elite, Top a Regular. Je mi doopravdy úplně jedno, do které se zapíšete, stačí jenom, abyste dodžoali podmínky (Elite = obíhat 4-5×, Top = 2-3×, Regular = 1-2×). Mimochodem beru i nová sbé, prosím je, aby se zapsali.

Do komnetářů napište:
1. Přezdívku
2. Blog
3. Elite / Top / Regular

Konec třídění - 16. 6.
Kdo se do té doby nezapíše,
toho definitivně mažu!

TvFanatic: BEST Things of The Vampire Diaries

29. května 2010 v 12:02 | Werushka |  NEWS ABOUT SERIES
Tvampire-diaries-cz.blog.czvFanatic se rozhodla vypsat nejlepší momenty z The Vampire Diaries. Jejich hodnocení nemám co vytknout, se vším naprosto souhlasím.

Nejlepší hrdina: Damon Salvatore. To byl pravděpodobně nejjednoduší výběr mezi ostatními. Ian Somerhalder se vžil do své role a přizpůsobil se jí. Jeho sarkastický smích je nazpomenutelný. Dokázal ale i zvážnět.

Nejhorší hrdina: Caroline Forbes. Bylo to kvůli nedostatku výběru z ostatních postav. Caroline je příjemná a hezká, ale není upír. Není vlkodlak. Je jenom lupem mužské části hlediště.

Nejlepší epizoda: Blood Brothers. Tato epizoda nás přenesla do roku 1864, kde jsme přesně viděli, jak byli Damon a Stefan přeměněni. To je věrohodný a závažný důvod pro vztah mezi bratry. Něco úžasného.

Nejlepší téma: Smrt Vicky. Byl to zlom pro seriál v několika ohledech: Její smrt dokázala, že můžeme zemřít kdekoliv a kdykoliv, což byl začátek cesty, která vedla Jeremyho k tomu, aby se stal upírem.

Crissy Calhoun: "Budu tě milovat až do smrti"

29. května 2010 v 11:37 | Werushka |  NEWS ABOUT SERIES
Crissy Calhoun se rozhodla, že napíše průvodce první sérií The Vampire Diaries. Kniha bude nést název "Budu tě milovat až to smrti: Neoficiální upíří monografie". Kniha bude vydána v září tohoto roku, až CW začne vyílat druhou sérii TVD. Právě teď si můžete rezervovat kopii pro sebe na Amazon.com

free image hostfree image hostfree image host

Paul Wesley - Photoshoot 004 >> DaMan, Part 2

28. května 2010 v 21:34 | Werushka |  PW » PHOTOSHOOTS
Do časopisu DaMan nafotil již před nedávnem Paul Welsey photoshoot. Tohle jsou nové fotky, které shoot nabízí. Myslím si, že jsou vážně povedené, stojí za to se na ně podívat a Paulovi to moc sluší :)

free image host  free image host  free image host  free image host


Nina Dobrev on Lakers´s Match with Ian Somerhalder (27. 5. 2010)

28. května 2010 v 21:15 | Werushka |  ND » CANDIDS & APPEARANCES
Je vidět, že Nina Dobrev a Ian Somerhalder jsou opravdoví fanoušci basketballu. Včera byli společně na zápase Amerických Lakers a oba úmorně fandili, na což poukazují tyto fotky. Mimochodem vedle nich seděl Zac Efron, se kterým se tam Nina na jedné fotce zdraví :)

free image host  free image host  free image host  free image host

Promotional Shoot (Seconds Season)

28. května 2010 v 21:01 | Werushka
Možná jste si mysleli, že tyto fotky patří ještě k první sérii The Vampire Diaries, ale teď už je oficiálně potvrzené, že jsou k druhé sérii. Musím konstatovat, že ta podoba je opravdu velká.

free image host  free image host
Ian Somerhalder in Final LOST Episode, Screencaps

27. května 2010 v 20:40 | Werushka |  IS » NEWS
Toto jsou fotky z poslední epizody LOST, kde měl i Ian svou vzpomínkovou část. Vypadá to na šťatný konec, tak uvidíme :)

free image host  free image host  free image host  free image host  free image host

Nina´s New Project - Deathgames

27. května 2010 v 20:27 | Werushka |  ND » NEWS
vampire-diaries-cz.blog.cz
Nina Dobrev potvrdila svojí účast ve filmu Deathgames, kde bude hrát Kellan Lutz a Samuel L. Jackson. Film se začne točit v Louisianě.

Příběh vypráví o mladém chlapci (Kellan Lutz), který je unesel a násilně dovezen do volné přírody, do světa moderní arény, kde muži bojují do poledního dechu pro masové zábavy, které provozuje Jackson.

Nina Dobrev hraje manželku Kellan Lutze. Tento film bude vynikat vyzuálními efekty. Už teď se říká, že nejakčnější scéna bude útěk mužů z arény.

Paul Wesley walking in New York with Torrey DeVitto (23.5. 2010)

25. května 2010 v 20:50 | Werushka |  PW » CANDIDS & APPEARANCES
Je to vážně skutečné? Schválně se podívejte na tyto fotky a posuďte sami. Paul Wesley si spokojeně ruku v ruce kráčí New Yorkem se svojí "přítelkyní" Torrey DeVitto. Nedávno jsem četla článek, že se ti dva nedávno vzali. Torrey je nám nejvce známá ze seriálu One Tree Hill. Je to vážně pravda? Jestli ano, tak jim to moc přeju :)

free image host  free image host  free image host  free image host


Cast of The Vampire Diaries on VRO!

25. května 2010 v 20:34 | Werushka |  NEWS ABOUT SERIES
Herci z The Vampire Diaries se postupně celý květen objevují v rádiu VRO. Můžete si ho naladit a poslouchat vždy ve 21: 00 (u nás je to od 3 hodiny dříve - 18:00). Tady jsou termíny, kdy herci byli nebou budou na rádiu a poskytnou nám menší rozhovory.

4.5. - Robert Pralgo (Lockwood)
7.5. - Matt Davin (Alaric)
10. 5. - Kelly Hu (Pearl)
11. 5. - Steven R. McQueen & Malese Jow (Jeremy & Anna)
12. 5. - Euro Sulieman (Harper)
19. 5. - Candice Accola (Caroline)
21. 5. - Michael Trevino (Tyler)
22. 5. - Marcos Siega (režisér)
23. 5. - Stephen Martines (Frederick)
25. 5. - Paul M. Sommers (první operátor)
26. 5. - Margeurite MacIntyre (šerifka Forbes)
27. 5. - Julie Plec (hlavní producent, spisovatel)
28. 5. - Malese Jow (Anna)
1. 7. - Susan Walters (paní Lockwoodová)

Ian Somerhalder - Pelican PSA

25. května 2010 v 20:21 | Werushka |  IS » NEWS
V tomto krátkém půlminutovém videu ná Ian Somerhalder žádá o pomoc. Vypráví o znečišťování moří ropou a o tom, jak to škodí plameňákům. Celkově video patří do "edice" PSA, kdy celebrity vysvětlují nynější problémy lidstva.


First Promo Photo from 2. Season!

24. května 2010 v 18:33 | Werushka
Toto je první promo fotky k druhé sérii The Vampire Diaries. Moc se mi líbí, přestože mi jistým způsobem připomíná první sérii :)
vampire-diaries-cz.blog.cz


Nina Dobrev on EXPRESS 30th Anniversary Party (20. 5. 2010)

24. května 2010 v 18:16 | Werushka |  ND » CANDIDS & APPEARANCES
Při vší soudnosti si kladu otázku, jak Nina stihla všechny akce, které měla naplánované na den 20. května. Je ten den snad nafukovací? Ráno stačí přijet do hotelu, projít se po New Yorku, dojít si s kamarády na pláž, jít na The CW: Upfronts a ještě tato akce? Logicky mi to nedává rozumnou dobu, kdy šla spát, ale doufám, že všechny akce stihla. Na této jí to také moc slušelo :)

free image host  free image host  free image host  free image host

Candice Accola & Michael Rosenbaum going to cinama on "Prince of Persia"

24. května 2010 v 18:03 | Werushka |  CA » CANDIDS & APPEARANCES
Candice Accola si vyšla společně se svým hereckým kolegou Michaelem Rosenbaumem do kina na nový film "Princ z Persie". Cesta ke kinu byla pro oba velice obtížná, proto se ve videu Candice parkrát zastavovala, aby se vyfotila s fanoušky. Mimochodem Michael Rosenbaum je vám asi nejvíce známý jako Lex Luthor ze seriálu Smallville, který také vysílá CW.
Teď zbývá jenom jedna otázka - Mají ti dva něco spolu?

______________________________________________________________________________________________________


     
______________________________________________________________________________________________________

SEARCH | Copyright 2009 - 2010 | © vampire-diaries-cz.blog.cz | ARCHIVE